Žiema jau sparčiai apleidžia Lietuvą ir vis dažniau galime pajusti saulės spindulius. Deja, tačiau šildanti saulė nugula ne tik ant išblyškusių veidų, bet ir ant seniai neplauto automobilio. Pastaruoju metu vis didėjant vairuotojų, kurie plauna automobilius savarankiškai, skaičiui „Ehrle“ bekontaktės plovyklos atstovas dalinasi savo patirtimi, kad automobilio plovimas būtų paprastas ir veiksmingas.

Teisinga chemija

„Pirmiausia reikėtų suprasti, kad ne visa chemija yra vienoda ir tikrai ne visų plovyklų valikliai yra pakankamai stiprūs, kad nuplautų purvą, bet kartu ir švelnūs, kad nepažeistų lako ar dažų.“, – sako „Ehrle“ atstovas.

Todėl geriausias pasirinkimas –  putos. Jos tolygiai padengia paviršių, o technologija su burbuliukais padeda lengviau nutirpdyti per žiemą įsisenėjusius nešvarumus. Net ir naudojant kitas priemones, reikia nepamiršti, kad automobilio plovimas reikalauja didelio kruopštumo ir laiko. Todėl nesitikėkite puikaus rezultato vien todėl, kad užpurškėte valiklio.

Dėmesys detalėms

Taip, variklio dangtis ar šonai yra geriausiai matomi kalbant apie bet kurį automobilį. Tačiau ratlankiai, automobilio valstybinių numerių plokštelės, žibintai ar veidrodėliai yra taip pat labai svarbūs ir dažnai labiausiai išsipurvinantys.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Žmonės neretai pamiršta, kad automobilio plovimas susideda iš daugelio smulkių detalių. Todėl apiplovę didžiąją jo dalį išvažiuoja net neapžiūrėję, pavyzdžiui, valstybinių numerių. Kadangi jie gana žemai, tai ir purvas nuo kelio ant jų prilimpa kur kas greičiau, o nuolat gerai jų nenuplaunant, vėliau įsisenėjusį purvą bus tik dar sunkiau nuplauti.“, – patirtimi dalinasi automobilių plovimo ekspertas.

Vaškavimas ir poliravimas

„Jeigu kažkam kyla klausimas „vaškuoti ar nevaškuoti?“, tai visuomet atsakome, kad vaškavimas – lyg plovimo galiojimo laiko prailginimas, tačiau spręsti reikėtų tik pačiam automobilio savininkui.“, – mintimis dalinasi „Ehrle“ atstovas.

Automobilio plovimas be vaškavimo yra išties kiek beprasmis, nes vos nuplautas automobilis išriedėjęs į gatvę vėl it magnetas ims traukti dulkes ir purvą, kurio pavasarį tikrai apstu. Taip pat vaškavimas padeda lengviau nuriedėti lietaus vandeniui, o tai taip pat dažna stichija pradėjus šilti orams. Na, o tam, kad vaškas gerai prikibtų prie automobilio kėbulo ir galėtų ryškiai spindėti pavasarinėje saulėje, reikėtų nepamiršti ir poliravimo.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Svarbu žinoti, kad pilnas bekontaktis automobilio plovimas turėtų būti atliekamas bent kartą per savaitę arba iškart, kai automobilis stipriai apnešamas purvu. Taip bus paprasčiau išvengti įsisenėjusių nešvarumų ir pašaipių aplinkinių žvilgsnių. Juk turėti švarų automobilį yra kur kas maloniau.“, – pastebi „Ehrle“ bekontaktės plovyklos atstovas.