Įmonės, kaip ir žmonės, turi savitus veidus ir išskirtinumus. Juos keičiant, žinoma, keičiasi ir aplinkinių požiūris ar, įmonių atveju, veiklos kryptis. Vieni kažką naikina, kiti prideda, o treti tiesiog palengvina paslaugos gavimą klientui. Ne išimtis ir šiuo metu pokyčius išgyvenanti AutoDia, kuriai vadovaujantis Kęstutis Zokaitis savo kūrinį jau pristato Bero vardu.

Pavadinimo pokyčiai – ne šiaip sau

Turbūt nei viena įmonė negalėtų pasakyti, kad pavadinimą pakeitė tiesiog šiaip sau. Kiekvienas vadovas turi bent keletą priežasčių, dėl kurių ryžtasi svarbiausiam žingsniui – naujam įmonės vardui. Ir nors ilgus metus gyvuojančios veiklos pavadinimo keitimas yra rizikingas veiksmas, jis gali atnešti ir daug gero.

„Senasis AutoDia pavadinimas, nors ir tiko bei patiko, visgi trukdė sklandžiai dirbti ir kartu su klientais siekti norimų rezultatų. “ – Kęstutis Zokaitis (nuotr.: Bero)

„Senasis AutoDia pavadinimas, nors ir tiko bei patiko, visgi trukdė sklandžiai dirbti ir kartu su klientais siekti norimų rezultatų. Mus maišydavo su kitais automobilių servisais, nerasdavo mūsų telefono numerio, paklysdavo atvykdami. Ir visa tai tik dėl pavadinimo. Todėl ir nusprendėme, kad laikas nustoti klaidinti klientus ir keistis. Manome, kad naujasis Bero vardas bus įsimintinesnis ir išskirtinesnis, todėl ir lengviau randamas tiek internete, tiek ir atvykstant į mūsų automobilių servisą.“ – apie pribrendusius pokyčius pasakoja įmonės vadovas Kęstutis Zokaitis.

« 1 5 »
« 1 11 »

Kartu su pavadinimo pasikeitimu atsiranda ir nauja veiklos kryptis

Bero vadovas neslepia, kad kartu su pavadinimu truputį keičiasi ir pati įmonės veikla. Ilgą laiką teikę tik įvairių markių automobilių diagnostikos ir remonto paslaugas, šiuo metu specialistai jau gali pasiūlyti ir pakaitinio automobilio paslaugą.

Jonavos g. 68C bei Kaunakiemio g. 5 (nuotr.: Bero)

„Pastebėjome, kad daugeliu atvejų automobilių servise palikdamas automobilį klientas nėra patenkintas, nes jam tenka ieškoti išeičių padedančių keliauti tiek į darbą, tiek kitur. Mūsų tikslas – visapusiškai laiminga klientas. Todėl nusprendėme palengvinti automobilių savininkų dalią ir pasiūlyti pakaitinius automobilius. Tai turėtų užtikrinti sklandesnį ir patogesnį remonto darbų pabaigos išlaukimą.“ – aiškina Bero vadovas.

« 1 5 »
« 1 11 »

Ne tik remontas ar pakaitinis automobilis

Plati paslaugų pasiūla kartais gali trikdyti klientą, tačiau jeigu jos visos siejasi tarpusavyje – klientui pasiūloma visokeriopa pagalba. Tai supratęs Bero vadovas teigia, kad automobilių servisu anksčiau besivadinusi įmonė siūlo dar ir automobilių nuomos paslaugą.

Senovinis Bero automobilis (nuotr.: Bero)

„Su pasikeitusiu pavadinimu pas mus keičiasi ir požiūris. Dabar jau gal net galim vadintis visapuse pagalba. Šalia to, kad remontuojam automobilius ir tuo metu galim pasiūlyti pakaitinį, siūlom ir automobilių nuomos paslaugą. Tiesa, net trys iš jų yra senoviniai. Šiuo metu kelionėms jau paruoštas Rolls Royce Silver Spur, bet artimiausiu metu bus galima sėsti ir už Rolls Royce Silver Shadow bei Bentley Turbo R vairo.“ – pastebi Kęstutis Zokaitis.

Tad jeigu jums prisireikė automobilio ar juos išmanančio meistro nedvejodami galite kreiptis į Bero automobilių servisus įsikūrusius Jonavos g. 68C bei Kaunakiemio g. 5 (Įvažiavimas nuo Karaliaus Mindaugo pr.).

« 1 5 »
« 1 11 »
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments