TransportasAutobusų vežėjai pasiruošę sugrįžusiems keleiviams

Prasidėjus naujiems mokslo metams didelė dalis jaunimo pradeda kursuoti tarp Kauno ir Vilniaus. Užsitęsus geležinkelio atkarpos Kaunas – Palemonas darbams autobusų vežėjai teigia pasiruošę padidėjusiam keleivių srautui atkarpoje tarp sostinės ir Kauno. “Ši vasara mums buvo rekordinė Kaunas – Vilnius kryptimi. Uždarius atkarpą Kaunas – Palemonas keliauti į Vilnių traukiniu keleiviams nėra itin patrauklu. Rezultatai džiugina, mūsų apskaičiavimais keleivių šią vasarą sostinės kryptimi sulaukėme 47% daugiau. Manau, kad ir rudenį tendencijos išliks tos pačios, ypač...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 rugsėjo 3

Prasidėjus naujiems mokslo metams didelė dalis jaunimo pradeda kursuoti tarp Kauno ir Vilniaus. Užsitęsus geležinkelio atkarpos Kaunas – Palemonas darbams autobusų vežėjai teigia pasiruošę padidėjusiam keleivių srautui atkarpoje tarp sostinės ir Kauno.

“Ši vasara mums buvo rekordinė Kaunas – Vilnius kryptimi. Uždarius atkarpą Kaunas – Palemonas keliauti į Vilnių traukiniu keleiviams nėra itin patrauklu. Rezultatai džiugina, mūsų apskaičiavimais keleivių šią vasarą sostinės kryptimi sulaukėme 47% daugiau. Manau, kad ir rudenį tendencijos išliks tos pačios, ypač kai sugrįžta į mokslus studentai”, – pasakojo “Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Anot vežėjų jei ankstesniais metais dalyje reisų į Vilnių važiuodavo ir mažesni autobusai, tai šį pusmetį jų nebeliko – į sostinę ir atgal kursuoja dideli 50 vietų bei dviaukščiai autobusai.

“Šį rudenį keleivius į Vilnių vežame tik dideliais vieno aukšto autobusais bei trimis dviaukščiais. Matome pirmomis dienomis didelius keleivių srautus ir darome viską, kad patenkintume poreikį”, – pasakojo M. Sakalauskas.

Anot vežėjų atstovo populiariausios savaitės dienos keliaujantiems iš ir į sostinę yra penktadienis, sekmadienis ir pirmadienis.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up