Naujienos

Aukščiausios kokybės stogai ir čerpinė danga, kuri užtikrina ilgaamžiškumą

0

Namo stogas yra svarbiausia namo dalis, kuri ne tik suteikia estetinį vaizdą, bet ir saugo namuose esančius baldus ir žmones nuo išorinių dirgiklių. Kaip jau žinome, išsirinkti stogą ir jo dangą nėra taip ir lengva, nes pasirinkimas yra didelis, o kiekviena danga turi savų pliusų.

Namo stogas turi dvi pagrindines funkcijas-apsaugoti namą nuo oro veiksnių ir jį dekoruoti, todėl renkantis stogo dangą, svarbiausi kriterijai turi būti toks patvarumas, išvaizda ir žinoma kaina. Tačiau verta prisiminti, kad stogas kiekvieną dieną yra veikiamas saulės spindulių ir aukštos temperatūros, lietaus, vėjo, sniego, temperatūrų skirtumo, o ištikus nelaimėms, gaisrams, saugo nuo jų. Teisingas stogo pasirinkimas gali tarnauti ne vieną kartą, netinkamas-vieną sezoną, iki pirmosios didelės audros ar šaltesnės žiemos, todėl reikia apskaičiuoti ne tik stogo kainą, bet ir papildomų medžiagų kainą, darbų greitį. Jei norite atnaujinti stogą ar įsirengti naują – stogo reikmenų užsakymas internetu yra geriausias sprendimas.

Svarbu, jog stogas ir jo danga būtų atsparūs krituliams

Atsižvelgiant į tarnavimo laiką, Lietuvos klimato sąlygas, stogo keitimo projektų sudėtingumą ir stogo dangų kainą, vienas iš geriausių variantų yra čerpės. Jų pagrindas pagamintas iš stiklūno ir aukštos kokybės modifikuoto asfalto, todėl čerpės tampa patvarios. Viršutinis plytelių paviršius padengtas natūralios kilmės spalvotais mineraliniais pabarstais, kurie ne tik apsaugo paviršių nuo atmosferos reiškinių, bet ir suteikia jai nepakartojamos spalvos. Tai lengva, lanksti ir graži stogo danga, labiausiai tinkanti šlaitiniams stogams, kurių nuolydis yra 12 laipsnių, ir stogams, kurių konfigūracija sudėtingesnė.

Šios stogo dangos yra tikras išsigelbėjimas  audringų vietovių gyventojams. Gamtos nelaimės kasmet sunaikins daugelio namų stogus, nes įvairūs tyrimai ir mūsų ilgametė praktika parodė, kad tinkamai sumontuotos  čerpės yra itin atsparios stipriems vėjams. Be to, dėl medžiagos sudėties ir gamybos proceso asfalto danga pasižymi labai geru atsparumu vandeniui: stogo čerpės yra sujungtos viena su kita, kad susidarytų vientisas vandeniui atsparus sluoksnis, o mažas dydis gali atlaikyti ašarojantis vėjas, jis tampa vis didesnis ir didesnis.Aukščiausios rūšies stogas privalo izoliuoti garsus, kurie yra aplink

Lietuva – lietinga vieta, nes didžioji metų dalis yra debesuota, todėl labai svarbi ne tik stogo hidroizoliacija, bet ir garso izoliacija. Norėdami ramiai miegoti, turėtumėte pasirinkti stogo dangą, kuri „sugeria“ išorinį triukšmą. Dėl čerpių dangos elastingumo slopinami visi krituliai, o daugiasluoksnių čerpių skleidžiamas išorinis triukšmas ir teisingas izoliacinio sluoksnio įrengimas yra neutralizuojami, todėl namuose nebus girdimas papildomas garsas. Be to, žiemą šiurkštus plytelių paviršius gali neleisti ant stogo besikaupiančiam sniegui netikėtai nukristi. Sniegas ant šio stogo palaipsniui ištirps, todėl nereikia papildomų sniego apsaugos elementų.

Šiais laikais, kai žmogaus veikla tampa vienu iš svarbiausių gamtos rūpesčių, namų statybos turėtų rūpėti visiems namų savininkams-juk namo statybai ar rekonstrukcijai naudojamos medžiagos paveiks ne tik joje gyvenančius žmones, bet ir aplinkinius, dėl to statyboms ir remontams naudokite tik tinkamas priemones, kurios nėra kenksmingos gamtai ir jums.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos