Žmonių istorijosDaugiau nei trys šimtai senjorų nuo šiol Kaune bus matomesni

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 17 spalio

Spalio mėnesį, minint senjorų mėnesį, jiems skiriamas ypatingas dėmesys, tad ta proga Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai antradienį nusprendė pasirūpinti senolių saugumu ir padovanoti jiems atšvaitus. Daugiau nei trys šimtai senjorų nuo šiol bus kelyje matomi – jiems pareigūnės uždėjo atšvaitus.

„Tamsiuoju paros metu pėstieji, ypač tie, kurie rengiasi tamsios spalvos rūbais, sutemus tampa tarsi šešėliai, vos matomi kelyje. Būtent todėl atšvaito dėvėjimas šiuo laikotarpiu tampa gyvybiškai svarbiu aprangos elementu. Gyventojai dar kol kas nėra įpratę išeinant iš namų visuomet teisingai užsidėti atšvaitą, su kuriuo jie būtų keliskart matomesni ir galėtų saugiau jaustis kelyje“, – teigia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnės, organizuojančios prevencines priemones, kurių metu siekiama didinti pėsčiųjų sąmoningumą ir pabrėžti atšvaito svarbą.
Priemonės metu policijos pareigūnai senyvo amžiaus žmonėms Kauno mieste esančiose autobusų bei traukinių stoties prieigose uždėjo šviesą atspindinčius elementus – atšvaitus ir atšvaitines liemenes. Kad kiekvienas jaustųsi saugus gatvėje ir žinotų svarbiausias pėsčiųjų pareigas, su senjorais bendrauta prevenciškai. Policijos pareigūnai tokiomis priemonėmis ragina senjorus ne tik saugoti save kelyje, bet ir skatina rodyti gerąjį pavyzdį augančioms kartoms.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina ne tik pėsčiuosius, bet ir visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, saugoti ne tik savo, bet ir aplink esančių turtą bei sveikatą. Tik kartu rūpindamiesi savo bei kitų eismo dalyvių saugumu, pasieksime kiekvienos kelionės tikslą!

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up