kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.lt

Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų

0
221

kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.ltPaskutiniu metu žmonėms vėl atsigręžiant į senuosius amatus, grįžtama prie kalvio amato. Kalvystė – vienas iš seniausių amatų, kurio esmė – kalimas iš metalo.

Kalvis – menininkas kuriantis išskirtinius, vienetinius gaminius. Pagrindiniai įrankiai, naudojami kalvystėje – žaizdras, priekalas ir plaktukas.

Kauno rajone, Šlienavoje įsikūręs kalvis gamina kalviškus vartus, vartelius, vidaus ir lauko turėklus, šašlykines, vėliavų laikiklius bei namų dekoravimo elementus. Gamina pagal individualius užsakymus ir darbą atlieka visoje Lietuvoje.
Daugiau informacijos tel. nr. 867205903

 

 

kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.lt kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.lt kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.lt

kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.ltkalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.lt kalvystė, Atsigręžimas į kalvystę – nuo vartų iki namų dekoravimo elementų, Kaunieciams.lt

Facebook Comments