Atidarymo koncertas, Asimpoziumas: Atidarymo koncertas, Kaunieciams.lt

Asimpoziumas: Atidarymo koncertas

0

Siūlome iš senamiesčio gatvių šurmulio persikelti į požeminę perėją iš mitais apipintos Kuzmos g. po Karaliaus Mindaugo prospektu, iš kurios patenkama tiesiai į Nemuno krantinę. Čia garsais ir tekstais dalinosi:

TMS (DK): judėjimo trikdžiai
Gyvo garso pasirodymas, kurio metu duetas TMS pasirodė su virpesiais: objektų ir kūno (sukeliami) garsai transformuojami, manipuliuojami, deformuojami. Kontaktiniais mikrofonais fiksuojami garsai pateko į Pure Data programinės įrangos elementų grandinę, įvairius efektų pedalus ir savadarbius elektronikos įrenginius ir tapo dinamiškais triukšmavaizdžiais.

Tautvydas Urbelis: Apstulbę žvelgėme į artėjantį mūsų išnykimą
Performatyvus skaitymas apie išnykimo estetiką. Skaitymas įvyko įvairių archyvinio ir kito kino sekvencijų atkarpų sukonstruotame gaudžiančių garsovaizdžių fone. Garso autorius – Karolis Brežinskas. Skaitymas vyko anglų kalba.

Rugpjūčio 9 ir 10 dienomis galerijoje 101, įvairiose viešosiose vietose bei Kauno menininkų namuose vyks (a)simpoziumas apie (įvairius) dalykus.

Renginio dalyviai atsiliepė į kvietimą įsteigti laikiną susitikimų platformą, kurioje galėtų persipinti keliai tų, kurie klausia savęs, ką reiškia būti žmogumi vėlyvojo kapitalizmo epochoje [**] ir tų, kuriuos garsams konstruoti įkvepia tvarkos virsmo chaosu principas; tų, kurios(-ie) konstruoja triukšmo mašinas ir kiborgų (ar) svajojančiųjų apie kūnus, kurie peržengtų dabartinį žmogiškąjį; bei kurioje galėtų susidurti senų industrijų vaiduokliai ir monstrai.

Šiuo metu suplanuota ir patvirtinta: akusmatinė paskaita, klausymo sesija, algoritminiai skaitymai, vakarėliai, diskusijos apie kibernetinį karą, distopijos kritika, pasivaikščiojimai-pasikalbėjimai apie monstrus, instaliacijos, triukšmas, žmogaus-virsmo-mašina performansas, eksperimentinės elektronikos muziejus ir kita.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie