MiestasArtėjant atostogoms nepamirškime patikrinti asmens dokumentų galiojimo laiko

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 8 gegužės

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Pasų poskyrio darbuotojai primena, kad artėjant vasaros atostogoms, pravartu iš anksto pasitikrinti savo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų galiojimo laiką.

Dažnai vasaros laikotarpiu, kuomet atostogaujančių ir keliaujančių po užsienio šalis piliečių žymiai padaugėja, susidaro eilės norinčių pasikeisti asmens dokumentus visuose Lietuvos Migracijos tarnybų priimamuosiuose. Taip pat nepamirškime pasirūpinti asmens dokumentais vaikams, jei jie keliauja kartu.

Pasirūpinkite reikalingais dokumentais iš anksto, kad ramiai praleistumėte artėjančias atostogas. anksto pasitikrinti savo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų galiojimo laiką. Dažnai vasaros laikotarpiu, kuomet atostogaujančių ir keliaujančių po užsienio šalis piliečių žymiai padaugėja, susidaro eilės norinčių pasikeisti asmens dokumentus visuose Lietuvos Migracijos tarnybų priimamuosiuose. Taip pat nepamirškime pasirūpinti asmens dokumentais vaikams, jei jie keliauja kartu.

Primename, kad norintys pasikeisti ar gauti asmens dokumentus, siekdami sutaupyti laiką, gali rezervuoti atvykimo į Migracijos tarnybas laiką internetu per policijos elektroninių paslaugų sistemą (www.epolicija.lt). Laikas tai pačiai dienai nerezervuojamas.

Pasirūpinkite reikalingais dokumentais iš anksto, kad ramiai praleistumėte artėjančias atostogas.

Šaltinis: kaunas.policija.lt

Dalinkitės su savo draugais
Scroll Up