Artėjantis ruduo bei žiemos sezonas kiekvienam iš mūsų turi būti priminimas, jog turime pasiruošti apsaugoti savo namus nuo šalčio, kuris mūsų šalyje mėgsta pasikandžioti. Iki kol temperatūra pasieks minusinę, patartina pasirūpinti tinkamų langų įmontavimu, kurie atliktų pagrindinę savo funkciją – būtų tarsi skydas nuo šalčio. Todėl kiekvienas iš mūsų turime pagalvoti apie orą praleidžiančių langų bei durų pakeitimą. Tam ruduo yra puikus metas!

Artėja ruduo? Laikas keisti senus langus

Plastikiniai langai – svarbi ne tik interjero detalė, kurianti mūsų namų jaukumą, saugumą, bet ir apsauganti mus nuo rudens bei žiemos šalčių. Daugeliui lietuvių plastikinis langas yra tobulas pasirinkimas, – teigia UAB „Justigna“ direktorius Justinas Šimkevičius.

Norint išsirinkti tinkamus plastikinius langus, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių kriterijų. Visų pirmą privalu žinoti, jog langų profilių pasitaiko su keliais oro kamerų pasirinkimais. Dažniausiai galime rasti profilių su 5, 6, 8 kameromis.

„Justigna“ vadovas Justinas teigia, kad 6 oro kamerų profilis yra tinkamiausias pasirinkimas. Plastikinis langas su 6 kameromis suteiks langui puikią šiluminę izoliaciją, kuri apsaugos mus nuo šalčių. Pavyzdžiui, plastikiniai langai „REHAU SYNEGO“ yra puikus pasirinkimas norint sutaupyti. Iš šio profilio gaminami kokybiški ir patvarūs plastikiniai langai – tai ilgaamžis, ekonomiškas sprendimas komfortui namuose užtikrinti. Palyginus su standartiniais langais, naujieji SYNOGO langai užtikrina iki 50% didesnę šilumos izoliaciją. Jie ženkliai sumažina šildymo išlaidas ir padidina nekilnojimo turto vertę.

« 1 5 »
« 1 11 »

Plastikinis langas – svarbi interjero detalė

Plastikiniai langai daro būstą ne tik šiltesnį, saugesnį, bet ir gražesnį, jaukesnį bei praktiškesnį. „Dažnai pasitaiko atvejų, kai atvykus ir įmontavus mūsų plastikinius langus – būstas ir erdvė tikrai pasidaro gražesnė“, – teigia Justinas. Ir iš tikrųjų, atsidarius „Justigna“ tinklalapį akį patraukia platus plastikinių langų pasirinkimas pagal tam tikras dizaino ypatybes, vienokį ar kitokį profilį. Beveik visi siūlomi plastikiniai langai turi net po keletą skirtingų dizaino variantų, todėl atrasti sau patinkantį sudėtinga nebus.

« 1 5 »
« 1 11 »

Durys saugo mūsų namų šilumą

Pirmiausia, ką matome atėję į butą, namą ar įmonę tai – durys. Durys tarsi paties šeimininko atspindys. Bet dažnai mes pamirštame faktą, jog durys saugo ne tik mūsų turtą, bet ir mūsų namų šilumą.

„Kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys užtikrins, jog namuose visada būtų šilta, todėl būtina pagalvoti apie senų, orą praleidžiančių, durų pakeitimą naujomis“, – nuomone dalinosi Justinas.

Svarbiausia – kokybė

„Kai žinai, ką darai – visuomet pavyksta“, – teigia Justinas, kurį galime laikyti tikru plastikinių langų ekspertu. Jo nuomone, pats svarbiausias dalykas – išsirinkti tinkamą langų gamintoją, kuris greitai ir kokybiškai aptarnautų  klientą, jaustų atsakomybę už darbo rezultatus bei būtų patyręs savo srities ekspertas, turintis tinkamą kvalifikaciją ir darbo patirtį. Taip pat būtina suprasti, kad rugpjūčio – rugsėjo mėnesiai yra tas metas, kai vis dar galime senus langus pakeisti naujais bei pirmuosius šalčius pasitikti šiltose ir jaukiose patalpose. „Kol dar nepradėjo šalti orai, rugpjūtis bei rugsėjis yra puikus metas, kai galima pakeisti senus langus naujais“, – patirtimi dalijosi Justinas

Norėdami įsigyti tvirtus ir kokybiškus plastikinius, aliumininius ar medinius langus susisiekite telefonu +370 618 86091 ar el. paštu info@justigna.com ir „Justigna“ padės išsirinkti tai, kas geriausia jums.

« 1 5 »
« 1 11 »

 

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments