NaujienosRenginiaiArtėja kosminis savaitgalis – šūsnis renginių Kauno mieste ir rajone!

Būkite pasiruošę – artėja dar vienas šventinis renginių maratonas. Kaune ir Kauno rajone viskas prasidės jau artimiausią savaitgalį, kuomet sulauksime Moters dienos, o po to kelsime šalies vėliavą valstybinės šventės paminėjimui. Rezervuokite laiką – jūsų dėmesiui – savaitgalio renginių sąrašas.

PENKTADIENIS

17:00 val. – Gito Markučio paroda „Kauno peizažas“. Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius kviečia į Gito Markučio tapybos darbų parodą „Kauno peizažas“. Tapytojo kūrinių yra įsigiję Lietuvos dailės kolekcininkai, taip pat meno mylėtojai iš Suomijos, Sankt Peterburgo ir Vinicos dailės muziejaus fondai Ukrainoje.

Tapytojas Gitas Markutis nuo 2006 metų dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose, rengia personalines parodas, yra tarptautinių plenerų organizatorius. Išleido tapybos albumus: „Gyvenimo paralelės“ ir „Minčių skrydis“.

Vieta: Kauno miesto muziejasu Pilies skyriuje, Pilies g. 17

17:00 val.  – koncertas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Programoje skambės Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai. Sveikinimo žodį tars LR Seimo narė Gintarė Skaistė, prof. Jurgis Dvarionas.

« 1 3 »
« 1 3 »

Vieta: Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55

17:00 val. – Šilainių bendruomenės centro folkloro ansamblio „Slaunos su škerpetkutėm“ koncertas „Sušaudytos dainos“.

Vieta: Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Dainavos padalinys (Savanorių pr. 377)

19:00 val. – Raudondvario pilyje koncertas „Meilė esi Tu“. Išskirtinio balso savininkė, džiazo ir improvizacinio dainavimo meistrė Andrė AMIYA Pabarčiūtė pristato patyriminį koncertą. Sielą kalbinanti muzika, gurmaniška jausmų oazė, autentiškos gyvos emocijos, klausimai ir atsakymai apie Meilę, santykius ir Tave!

Vieta: Raudonvario pilis, Pilies takas 1. Raudonvaris. Kauno r.

19:00 val. Domeikavos Laisvalaikio salėje įvyks „Naktišokiai“. Čia visi kviečiami neabejingi liaudies muzikai ir šokiui. Laukiami tiek seni, tiek jauni, su pora ar be poros. Vaišių stalas suneštinis.

Vieta: Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salė.

19:00 val. SUSIKIRTIMAI XXI – Kirtimų kultūros centro organizuojamas garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklas. Kiekviename Susikirtimų koncerte pasirodo keli skirtingas muzikines kryptis tyrinėjantys menininkai, kurių kūryba sąveikauja, kryžminasi ir kertasi sukurdama unikalią, kiekvieną kartą skirtingą vakaro atmosferą.

Vieta: Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56

ŠEŠTADIENIS

10:00 val.  – Mados ir grožio mugė Design for life Kaunas. Tai – didžiausias keliaujantis mados renginių ciklas Lietuvos miestuose, suburiantis šimtus unikalių kūrėjų, stiliaus žinovų ir grožio prekių atstovų Kauną margins pavasario mugėje.

Vieta: Žalgirio arena. Daugiau informacijos čia.

13:00 val. – knygų klubo renginys Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Knygą pristatys Virginija Kulvinskaitė – Vilniuje 1983 m. gimusi literatūrologė, literatūros kritikė, poetė. „kai aš buvau malalietka“ – antroji autorės knyga. Romanas nominuotas Metų knygos rinkimuose.

Daugiau informacijos čia.

14:00 val. – koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui „Dainuoju Lietuvai“. Koncertuos Kauno moterų choras. Meno vadovė ir dirigentė – Zinaida Gerasina.

Vieta: Kauno įgulos karininkų ramovė.

15:00 val.  – Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejaus 30-ies metų gimtadienis. Gros ir dainuos: „Visi“ (Vilnius), „Arba“ (Ryga), Denis Suchi ir bičiulės (Minskas), Vytautas V. Landsbergis (Vilnius), Gvidas Kovėra (Kaunas).

Vieta: Kauno Mažoji g.2, Vilkija

18:00 val. – Paryžietiškas GIPSY JAZZ vakarėlis Pasaulio kultūrų klube. Moters dienos išvakarėse laukia energinga Paryžiaus miesto gyvenimo kultūra per visus 5-is žmogaus pojūčius: klausą (gros gyva grupė), skonį (3-jų patiekalų ir prancūziškų gėrimų degustacinė vakarienė), regą, lietimą ir kvapą.

Taip pat solo keliautojos istorijos iš jos kelionių, tikri nutikimai ir tikros pažintys kitose šalyse. Taip pat šokių aikštelė ir klubą jau pamėgę žmonės, kurie vieni kitiems labai draugiški ir šiltai pasitinka atvykstančius pirmą kartą.

Daugiau ČIA

19:00 val. – pirmoji pavasario šventė „Putvinskio 48” restorane! Moters dieną kviečiame sutikti jaukiai ir skoningai, kur virtuvės šefė pamalonins skonių įvairove, paruošdama dar neragautus derinius.

Muzikinius pojūčius skleis aksominio balso savininkas – dainininkas Edgaras Davidovičius.

Vieta: Putvinskio 48, Kaunas. Daugiau informacijos čia.

SEKMADIENIS (Moters diena)

11:00 val. – Aušros Vaitkūnienės paroda „Folkloras. 4 metų laikai”. Parodoje pristatomi kūriniai yra sukurti 2017-2020 m.

Vieta: MENO PARKAS – galerija. Daugiau informacijos čia.

16:00 val. – skonių ir muzikos popietė su saksofonistu Artūru Puodžiukaičiu. Kovo 8-ąją kviečiame pasveikinti moteris netradiciškai – įteikti ne tik gėlių, bet ir pakviesti jas į skonių ir muzikos popietę, kurios metu romantiškas melodijas kurs žinomas saksofonistas.

Moterys į muzikinę programą įleidžiamos nemokamai!

Vieta: Restoranas „MŪŪ BBQ”

17:00 val. – koncertas Tarptautinei moters dienai Kauno valstybinėje  filharmonijoje. Tarptautinei moters dienai skirtame koncerte vyrų vokalinis ansamblis Quorum dovanos nepakartojamą, jaukų ir šventinį vakarą, kuriame skambės a cappella atliekama muzika.

Vieta: Kauno valstybinė filharmonija , L.Sapiegos g. 5, Kaunas. Daugiau informacijos čia. 

17:00 val. – šokiai „Kam virš trisdešimt ir daugiau“. Maloniai kviečiame visus Lietuvos miestų šokėjus į mūsų įspūdingus šokių vakarus. Visą vakarą jums gros „RE-TRIO“ grupė.

Vieta: Kaunas, Laisvės al. 13, KTU  III rūmai

Kovo 9 d.  16:00 val. – šventinis jubiliejinės dailės parodos „Atgimimas“ pristatymas. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) įprasmina tradicinė dailės paroda „Atgimimas“, šįmet vykstanti jau 25-tą kartą. Jubiliejinė ir Kovo 11-oji, šįmet jau 30-tus metus skaičiuojanti, kai Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktą.

Vieta: Kauno apskrities viešoji biblioteka

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl negarantuojam, kad informacija yra teisinga ir neatsakome už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

 

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up