SportasArPažįstiŽalgirietį. 100-metis P.Jankūnas, Drakonu tapęs Žalgirinis ir „Auksinio berniuko“ mįslė

Dvigubą Eurolygos rungtynių savaitę „Žalgiris TV“ pasitinka nuotaikinga dovana visiems komandos gerbėjams bei pristato naują laidų rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizodą, kuriame komandos žaidėjai turėjo atsakyti į įvarius klausimus apie savo komandos draugus. Šįkart klausimų lavina užgriuvo komandos naujokus – Zachą LeDay, Nigelą Hayesą, Martiną Gebeną bei antrąjį sezoną komandoje žaidžiantį amerikietį Thomasą Walkupą. Gyvenimo būdas Kikbokso čempionas Sergej Maslobojev dalinasi savo vyriškumo ritualais 2020 28 vasario Įmonės Kaune pristatoma išskirtinė pramoga griliaus vakarėlio fanams! 2020 27...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 28 spalio

Dvigubą Eurolygos rungtynių savaitę „Žalgiris TV“ pasitinka nuotaikinga dovana visiems komandos gerbėjams bei pristato naują laidų rubrikos #ArPažįstiŽalgirietį epizodą, kuriame komandos žaidėjai turėjo atsakyti į įvarius klausimus apie savo komandos draugus.

Šįkart klausimų lavina užgriuvo komandos naujokus – Zachą LeDay, Nigelą Hayesą, Martiną Gebeną bei antrąjį sezoną komandoje žaidžiantį amerikietį Thomasą Walkupą.

Žalgiriečiai sunkiai peršoko pirmąjį klausimyno barjerą ir ne sykį bandė atspėti, kiek LKL čempiono titulų savo karjeroje yra iškovojęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas.

„Lygoje jis žaidžia jau 100 metų“, – juokavo T.Walkupas.

„Manau, kad P. Jankūno sąskaitoje – 40 titulų“, – rimtu veidu bandė klausimą įveikti australas J.Landale‘as.

Pasirodo, „Žalgirio“ žaidėjams užkliuvo ir klausimas apie tai, kurie iš žalgiriečių šią vasarą šventė vestuves. Tiesa, kiek pamąstę krepšininkai atsakė, kad vestuves atšoko Artūras Milaknis ir savo išrinktąją vedęs Martinas Gebenas.

Komandos naujokas nebuvo lengva įminti ir „Žalgirio“ talismano – Žalgirinio vardą. Čia kūrybingiausiai pasirodė lietuvių kalbos paslaptis gliaudantis Nigelas Hayesas.

„Drakonas, – lietuviškai atsakė krepšininkas. – Iš tikrųjų jis atrodo kaip M.Gebeno ir J.Landale‘o mišinys.“

Paskutinis sudėtingas klausimas, kas „Žalgirio“ komandoje praeityje buvo vadinamas „Auksiniu berniuku“. Lietuviai iškart į tai atsakytų nesudėtingai – Šarūnas Jasikevičius, tačiau visų Lietuvos krepšinio istorijos vingrybių dar nežinantys žalgiriečiai bandė iš įminti ir šią mįslę.

„Aš esu „Auksinis berniukas“, – juokėsi J.Landale‘as. – Jeigu tai ne žaidėjas, matyt, kad tai Šaras.“

Žalgirio krepšinio centro informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up