Transportas„ARKANA“ – naujas išskirtinis „Renault“ krosoveris

Naujasis išskirtinis „Renault“ C segmento krosoveris vadinsis „Renault ARKANA“. Naujasis modelis visuomenei bus pristatytas Maskvos tarptautinėje automobilių parodoje 2018 m. rugpjūčio 29 d. Naujojo modelio pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio ARCANUM („paslaptis“), jis jau šimtus metų naudojamas pažymėti įvairius įvykius ar ypatingos svarbos reiškinius. Pavadinimas ARKANA pabrėžia ateities krosoverio unikalumą ir nepaprastą magnetizmą. ARKANA modelio koncepcija siejasi su paslaptimi, patrauklumu ir atradimų dvasia. Savo unikalaus dizaino dėka naujas išskirtinis „Renault ARKANA“ krosoveris yra pasirengęs pakeisti...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2018 rugpjūčio 23

Naujasis išskirtinis „Renault“ C segmento krosoveris vadinsis „Renault ARKANA“. Naujasis modelis visuomenei bus pristatytas Maskvos tarptautinėje automobilių parodoje 2018 m. rugpjūčio 29 d.

Naujojo modelio pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio ARCANUM („paslaptis“), jis jau šimtus metų naudojamas pažymėti įvairius įvykius ar ypatingos svarbos reiškinius. Pavadinimas ARKANA pabrėžia ateities krosoverio unikalumą ir nepaprastą magnetizmą. ARKANA modelio koncepcija siejasi su paslaptimi, patrauklumu ir atradimų dvasia.

Savo unikalaus dizaino dėka naujas išskirtinis „Renault ARKANA“ krosoveris yra pasirengęs pakeisti SUV automobilių rinkos šablonus. Pirmą kartą publikai jis bus pristatytas Rusijoje šią vasarą, o rinkai pateiktas – 2019 metais. Vėliau šis naujasis pasaulinis unikalaus dizaino „Renault“ krosoveris bus pristatytas ir kitose šalyse.

Sužinokite daugiau apie „Renault ARKANA“ rugpjūčio 29 d. Maskvos tarptautinėje automobilių parodoje arba tiesiogiai Renault Media Website („Renault“ žiniasklaidos svetainėje).

Scroll Up