Naujienos

Ar jau lankėtės MALTOJE ? Dar ne? Tai valstybė-sala, nors ir maža, bet labai įdomi ir žavinga!!!!

0

Pusiaukelėje tarp Tuniso ir Sicilijos esanti, žemėlapyje vos įžiūrima, tačiau gyvai itin didinga Maltos valstybė – Viduržemio jūros perlas, unikalus savo turtinga istorija ir gamta. Šių dviejų polių dėka Malta šiandien turi ką pasiūlyti tiek aktyvaus sporto gerbėjams, tiek saulės ir jūros ištroškusiems, tiek tam tikra prasme laiko nuovoką siekiantiems prarasti poilsiautojams.
Maltos salyną sudaro trys pagrindinės salos: Maltos, Gozo ir Komino. Nepaisant to, kad Maltos sala – šalies kultūrininis, administracinis ir komercinis centras, iš vietinių lūpų ne kartą ir su pasididžiavimu galima išgirsti kvietimą aplankyti antrą pagal dydį Gozo salą. Ramesnis gyvenimo būdas, žalesnis kraštovaizdis nei Maltos saloje, įspūdingos panoramos, kurių tolumoje – bekraštė jūra ir be abejo garsioji, natūraliai susiformavusi arka, pavadinimu Žydrasis langas (angl. Azure Window), siekianti bene 50 metrų – dalykai, priverčiantys greitai suprasti vietinių meilę Gozo salai. Tuo tarpu, mažiausia iš trijų Komino sala – 3,5 kvadratinius kilometrus užimantis rojaus kampelis Viduržemio jūroje ne tik dėl neapsakomo žydrumo lagūnos, tačiau ir dėl beveik neegzistuojančios civilizacijos joje.
• Ant vienos aukščiausių Maltos salos kalvų stovi gynybine siena aptvertas Mdinos miestas, neretai vadinamas tyliuoju dėl itin ramių naktų jame. Be to, Mdina – vienas iš nedaugelio Europos senovinių miestų, apsuptų siena, o kartu ir seniausias Maltos miestas bei pirmoji salos sostinė. XVI a pradžioje Maltos sostinė perkelta į Valetą – istorinių paminklų gausa pripildytą uostamiestį salos rytuose.
• Vienas netikėčiausių faktų apie Maltą yra skaičius bažnyčių, koplyčių ir katedrų, puošiančių kiekvieną salos kaimelį. Jų Maltoje daugiau negu 360. Šv. Jono katedra Maltos sostinėje Valetoje – vienas įspūdingiausių puošniosios Baroko architektūros statinių pavyzdžių Europoje. Viešint Maltoje vertėtų aplankyti ir kupolo dydžiu lygių neturinčią Mergelės Marijos bažnyčią Mostoje, Šv. Pauliaus katedrą Mdinoje bei elegantišką Citadelės katedrą Viktorijoje, Gozo saloje.
Be įspūdingų architektūrinių paminklų, savitumo Maltai suteikia ir uolėtos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai bei skaidri jūra. Jų dėka salose išvystytos povandeninio nardymo, laipiojimo uolomis, buriavimo, kaitavimo, parasparnių sporto ir kitos pramogos. Taip pat, itin patartina leistis į gido vedamą žygį pėsčiomis po mažiau apgyvendintas Maltos vietas, nes tik tokiu būdu įmanoma pažinti tikrąjį Maltos gamtos grožį. Gražiausi Maltos paplūdimiai: Paradise Bay, Golden Bay, Mellieha Bay, Armier Bay and Ghajn Tuffiejha Bay.

Po dienos paplūdimyje ar laipiojimo uolimis svarbu nepamiršti, kad Malta – ir kurortas, pasižymintis energingu naktiniu gyvenimu. Kone ant jūros kranto įsikūręs Šv. Juliano miestelio rajonas Pačevilis – vienas didžiausių vakarėlių traukos centrų Maltos saloje, kuriame muzika netyla iki pat saulei patekant. Įdomiausia tai, kad antroje pagal saugumą pasaulyje Maltoje nėra ko nerimauti ir galima linksmintis kiek širdis geidžia.
Vaikams ir ne tik:
viena iš neįprastų Maltos lankytinų vietų – tai legendinio jūreivio Popajaus vardu pavadintas kaimas. Iš tiesų, ši vietovė, dabar pritraukianti minias turistų, kadaise buvo įrengta filmavimo tikslais. Tačiau vėliau apleista filmavimo vietovė buvo pritaikyta pramogų parko reikmėms. Tad dabar ši vieta yra tapusi legendinio animacinio filmo „Jūreivio Popajaus nuotykiai“ gerbėjų meka.
Kaimelis buvo įkurtas 1979 metais ir jį sudaro 19 statinių, įrengtų Popajaus tema.
Šiame pramogų parke galima ne tik užsukti į muziejus, bet ir apsilankyti kine, o taip pat ir susitikti legendinius personažus – ir stiprųjį jūreivį Popajų, ir jo draugą Blutą, o taip pat ir žmoną Oliviją.
Pramogų parke įrengtos vandens pramogos – čiuožynės, tramplinai, baseinai.
Vasario 12 , kovo 12 ,19,26 d / 7n!!!
4* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 285 eur !
4* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 330 eur !
Balandžio 2,6,9,13 d /7 n
3* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 335 eur !
3* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 395 eur !
4* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 350 eur !
4* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 420 eur !
Gegužės 7,11,14 d /7 n
3* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 330 eur !
3* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 385 eur !
4* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 350 eur !
4* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 425 eur !
Birželio 4,8,11 d /7 n
3* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 365 eur !
3* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 420 eur !
4* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 375 eur !
4* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 510 eur !
Rugsėjo 24 ,28 d /7 n
3* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 330 eur !
3* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 405 eur !
4* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 340 eur !
4* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 415 eur !
Spalio 1,5,8,12,15,19,22,26 d /7 n
3* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 305 eur !
3* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 375 eur !
4* viesbuciai pusryciai vakariene nuo 320 eur !
4* viesbuciai viskas iskaiciuota nuo 390 eur !
ir kitos datos bei trukmės ( nuo balandzio men. 3,4,7,10,11,14 n) !
KODĖL VERTA UŽSISAKYTI iš ANKSTO?
*mokėsite mažiausią kainą už geriausią viešbutį !
*išsirinksite iš gausios pasiūlos sau patinkatį viešbuti, o ne tai kas liks vėliau…!
*šeimoms su vaikučiais ypatingos nuolaidos, daugelyje viešbučių : 1 vaikas iki 12 m. apgyvendinamas nemokamai!
*tik dabar ypatingai geros kainos 2 savaitėms !
Tel. 8698 26848
www.holiday-travel.lt

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos