ĮmonėsSaulėja SpaApklausa parodė, kokios Valentino dienos dovanos tikisi žmonės

Donata Zabulionė Donata Zabulionė2020 11 vasario

Kol parduotuvės klijuoja širdeles ant visų įmanomų prekių, įvairios apklausos stengiasi išsiaiškinti, kokių dovanų iš tikro nori žmonės meilės dienos proga. Jei dovanos dar nenupirkote, šis sąrašas padės jums išrinkti prasmingą ir lauktą dovaną. 

Labiausiai pasiilgsta romantikos

Tarp laukiamiausių dovanų tikrai nesipuikuoja brangūs pirkiniai. Net 58% apklaustųjų teigia, kad jiems labiausiai patiktų romantiška vakarienė. 50% respondentų pasitenkintų ir šokoladiniais skanėstais, o 46% pakaktų ir gėlių. Tačiau daugumai švento Valentino diena asocijuojasi su ypatingu dėmesiu savo partneriui, todėl norėtų tą dieną praleisti dviese. Masažas nudžiugintų net 46 % apklaustųjų, o apsilankymas SPA, savaitgalio išvyka ar vakaras be vaikų pradžiugintų lygiai trečdalį apklausoje dalyvavusių žmonių. 

„Kauniečiai labai vertina laiką be pašalinių akių. Ne tik švento Valentino dienos proga, bet ir gimtadienių ar vestuvių metinių sukaktims paminėti mylimieji dovanoja vieni kitiems privačius pirties seansus. Tai tikrai patogu, nes kuponą galima nupirkti ir paskutinę minutę. Tačiau žavesys yra visai ne tame. Tai laikas, kai aplinka tiesiog ištirpsta. Kai liekate tik jūs. Tada nėra kitų žmonių, šurmulio, skubėjimo. Galite pasimėgauti atviru pokalbiu ir vienas kito artumu bei dėmesiu. Niekas neblaško, netrukdo, neskubina.

Man labai žavu, kad kauniečiai šventą Valentiną švenčia ne tik poroje, bet visa šeima kartu! Ateina privačiam seansui ir seneliai, tėvai bei vaikai. Kartais ateina ir seserų ar brolių šeimos. Nes meilė juk egzistuoja ne tik tarp partnerių, bet ir tarp visų šeimos narių. Pavyzdžiui, pas mus vienu metu privatų vizitą gali turėti iki 10 žmonių – tai apima tiek pirties ritualą tiek įvairias procedūras.“ – pasakoja „Saulėja SPA“ direktorė Elena. 

Šventė skirta ne tik porelėms 

Elena pastebi, kad šiais laikais jaunimas neskuba kurti santykių, tad švento Valentino dieną švenčia draugų apsuptyje – „Dažnai pasitaiko, kad vienišos draugės pasidaro sau pramogų vakarą. Kad nereikėtų vienoms liūdnai stebėti romantiškai besiglaustančių porelių jos susigalvoja įvairiausių pramogų ir vakarą leidžia kartu. Manau, tai puiki tradicija. Meilės diena pas mus minima žiemos metu, kai niūru ir šalta, tad prasiblaškyti tikrai norisi. 

« 1 3 »
« 1 3 »

Džiugu, kai esi jaunas ir turi daug draugų. Tačiau šią dieną derėtų nepamiršti ir savo mamų ar tėvų, jei jie po skyrybų ar partnerio netekties liko vieniši. Juos taip pat galima pasikviesti kartu pavakarieniauti, pažiūrėti filmo, smagiai pasišildyti pirtyje ar net atsipalaiduoti masaže. O vėlyvą vakarą praleisti su savo partneriu. Mano nuomone, meilė yra toks gražus ir didelis jausmas, kad jo tikrai užteks ir partneriui, ir tėvams, vaikams ir draugams!“  

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up