KultūraRenginiaiVideoAlternatyva Neužmirštuolei: Sausio 13-ajai siūloma nauja socialinių tinklų akcija

Minėdama artėjančią Laisvės gynėjų dieną, Kauno studentija socialiniuose tinkluose inicijuoja naują tradiciją. Neužmirštuolės žiedą, skirtą Sausio 13-osios kovotojams už laisvę atminti, šiemet papildė naujas projektas „Laisvė man“. Neseniai startavusi akcija kviečia šiuolaikiškai išreikšti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia laisvės pojūtis. Iniciatyvos autoriai sukūrė svetainę internete Laisveman.lt, kurioje visi lankytojai gali vos vienu ar keliais žodžiais pratęsti mintį „Laisvė man – …“ ir savo atsakymais pasidalinti socialiniame tinkle „Facebook“. Projekto autoriai viliasi, kad ši iniciatyva taps...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 11 sausio

Minėdama artėjančią Laisvės gynėjų dieną, Kauno studentija socialiniuose tinkluose inicijuoja naują tradiciją. Neužmirštuolės žiedą, skirtą Sausio 13-osios kovotojams už laisvę atminti, šiemet papildė naujas projektas „Laisvė man“.

Neseniai startavusi akcija kviečia šiuolaikiškai išreikšti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia laisvės pojūtis. Iniciatyvos autoriai sukūrė svetainę internete Laisveman.lt, kurioje visi lankytojai gali vos vienu ar keliais žodžiais pratęsti mintį „Laisvė man – …“ ir savo atsakymais pasidalinti socialiniame tinkle „Facebook“.

Projekto autoriai viliasi, kad ši iniciatyva taps kasmetine tradicija, o savo mintimis ir požiūriu į laisvės sampratą kaskart ims dalintis vis daugiau internautų.

www.laisveman.lt

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up