Kauniečiams redakcijaMiestasNaujienosAleksoto turgaus atnaujinimo planai – miglose 

Nors dauguma prekyviečių pastaraisiais metais atsinaujina, apsamanojusios prekyvietės įvaizdžio neatsikratęs Aleksoto turgus vis tiek išlieka gana populiarus. Siūlo garantijas „Vasaros mėnesiais Aleksoto turguje žmonių sumažėja, tačiau prekyba vis tiek vyksta gana aktyvi. Daug pirkėjų, ypač savaitgaliais, pritraukia savo produkciją čia pardavinėjantys ūkininkai“, – portalui „kauniečiams.lt“ sakė įvairia smulkia technika prekiaujantis Darius. Beveik 20 metų su savo kolegomis Aleksoto turguje dirbantis vyras tvirtino neieškantis geresnės vietos. Jo darbotvarkėje – prekybos tobulinimo planai. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos,...

Nors dauguma prekyviečių pastaraisiais metais atsinaujina, apsamanojusios prekyvietės įvaizdžio neatsikratęs Aleksoto turgus vis tiek išlieka gana populiarus.

Siūlo garantijas

„Vasaros mėnesiais Aleksoto turguje žmonių sumažėja, tačiau prekyba vis tiek vyksta gana aktyvi. Daug pirkėjų, ypač savaitgaliais, pritraukia savo produkciją čia pardavinėjantys ūkininkai“, – portalui „kauniečiams.lt“ sakė įvairia smulkia technika prekiaujantis Darius.

Beveik 20 metų su savo kolegomis Aleksoto turguje dirbantis vyras tvirtino neieškantis geresnės vietos. Jo darbotvarkėje – prekybos tobulinimo planai.

„Pas mus yra didelis prekių pasirinkimas, labai patrauklios kainos ir, kas ypač svarbu, suteikiame garantijas. Prekių su garantija pas mus ir, manau, visame turguje bus vis daugiau“, – vylėsi Darius.

Aleksoto turgus išsiskiria chaotiška prekių įvairove. Čia, kaip sakoma, galima nusipirkti ir knygų, ir kumpių, ir klumpių: pradedant mįslingos kokybės kvepalais, baigiant naminiais gyvūnėliais.

Yra dėl ko apgailestauti

Darius apgailestavo tik dėl vieno – prastai sutvarkytos, o gal, tiksliau pasakius, apleistos, kai kuriose vietose net lušnynus primenančios Aleksoto turgaus aplinkos.

„Manau, dėl to turgus kasmet praranda dalį nuolatinių klientų. Būtų gerai, jei turgavietėje atsirastų bent jau patogesni takeliai, bet apie atnaujinimo planus nieko negirdėti. O gal tokie planai yra, tik mes apie juos nežinome?“ – svarstė prekiautojas.

sdr

Aleksoto turgaus direktorius Eugenijus Vytenis Gidra „kauniečiams.lt“ sakė, kad reikšmingų permainų kol kas nenumatoma.

„Šiek tiek pasitvarkysime tik kosmetiškai. Darbotvarkėje yra ir rimtesnių planų, tačiau apie juos kalbėti dar anksti“, – tvirtino E. V. Gidra.

Daug chaoso

Aleksoto turgaus kaiminyste nėra patenkinti aplinkinių kvartalų gyventojai. Dėl nesutvarkytos infrastruktūros į turgavietę atvykstančių žmonių automobiliai kartais paliekami privačių namų kvartaluose. Dėl to ir turgavietės vadovybė, ir policija gauna skundų.

Gyventojai priekaištauja, kad daug kur primėtoma šiukšlių, automobiliais kartais net užtveriami įvažiavimai į privačius sklypus. Nerimaujama, kad užkimštais kvartalais nepravažiuotų nei gaisrinė, nei greitoji.

Prieš kurį laiką skelbtais Kauno apskrities policijos duomenimis, per pusmetį netoli Aleksoto turgaus esančiose gatvėse registruota 30 pažeidimų, susijusių su sustojimu ir stovėjimu vietose, kuriuose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama tai daryti.

Aleksoto turgavietės vadovas E. V. Gidra „kauniečiams.lt“ tvirtino, esą pastaraisiais mėnesiais jokių nusiskundimų iš aplinkinių gyventojų turgaus vadovai nėra sulaukę.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up