NaujienosSkaitytojo temaAleksoto gyventojo atkirtis bendrovei dėl drumsto vandens

Į mūsų portalą kreipėsi Aleksoto gyventojas, kuris teigia, kad bendrovė „Kauno vandenys“ neišsprendžia drumsto vandens problemos. Atvažiavusi avarinė tarnyba išplauna vandentiekio linijas, tačiau tai padeda neilgam – 3-4 dienom, skaitytojas pateikė ir tai įrodančias nuotraukas. O vandens filtrų keitimas jam kainuoja daugiau nei pats vanduo. Vienas iš portalo skaitytojų, po straipsniu apie „Kauno vandenų“ gamybos skyriaus atliekamus darbus, pakomentavo, kad jau nuo spalio mėnesio susiduria su vandens ir vandens nuotekų problema, Aleksoto rajone, prie Naugardiškių...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 16 sausio

Į mūsų portalą kreipėsi Aleksoto gyventojas, kuris teigia, kad bendrovė „Kauno vandenys“ neišsprendžia drumsto vandens problemos. Atvažiavusi avarinė tarnyba išplauna vandentiekio linijas, tačiau tai padeda neilgam – 3-4 dienom, skaitytojas pateikė ir tai įrodančias nuotraukas. O vandens filtrų keitimas jam kainuoja daugiau nei pats vanduo.

Vienas iš portalo skaitytojų, po straipsniu apie „Kauno vandenų“ gamybos skyriaus atliekamus darbus, pakomentavo, kad jau nuo spalio mėnesio susiduria su vandens ir vandens nuotekų problema, Aleksoto rajone, prie Naugardiškių parko. Pasak jo, tiekiamas vanduo netinka naudoti nei maistui, nei higienai. Vanduo – rudas, skleidžia nemalonų kvapą.

Tuomet kreipėmės į „Kauno vandenis“, prašydami pakomentuoti šią situaciją. Bendrovės „Kauno vandenys“ techninio projekto skyriaus viršininkas Darius Gražys teigė, kad atsakomybės jie nesikrato, ši problema yra žinoma, o avarinė tarnyba gavusi pranešimus, apie tokius atvejus ir nurodžius konkretų adresą, reaguoja ir plauna vandentiekio linijas bei tikrina problemas dėl vandens nuotekų.

Su mūsų portalu susisiekęs Aleksoto gyventojas teigė, kad nors ir yra reaguojama į situaciją – avarinės tarnybos iš tikrųjų plauna vandentiekio linijas, tai nei kiek negelbėja:

„Per pastarąsias dvi savaites, sutarus su „Kauno Vandenimis“, jau du kartus plovė vandentiekio trasą. Paskutinį kartą tai buvo daryta vakar (01-14), nes vanduo buvo tikrai nebepakenčiamo kvapo ir spalvos. Po pirmojo vamzdynų  plovimo 3-4 dienas turėjome šiek tiek švaresnį vandenį. Paskui vanduo vėl pradėjo bėgti „baisuokliškas“!

Kaip įrodymą  įkeliu nuotraukas, kaip atrodo vandens filtras ir filtro kasetė po 6 dienų neintensyvaus vandens vartojimo. Komentarų manau nereikia.

Dabar belieka laukti, ar kas pasikeis po pastarojo valymo.

Ne pati maloniausia šios istorijos pusė dar ir ta, kad vandens filtrai, keičiant juos kas tris dienas, po vieną, vienam mėnesiui kainuoja gerokai, gerokai brangiau, nei sunaudojamas vandens kiekis kartu su nuotekome!, – teigė, Aleksoto gyventojas.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up