Kauno klubas pristato naujus rėmėjus. Klubo vadovas Petras Aleksonis džiaugiasi galėdamas pristatyti sirgaliams ARKU kredito uniją, kuri 2019/2020 metų sezone prisijungė prie klubo rėmėjo rato.

“Kooperatinė bendrovė ARKU kredito unija viena pirmųjų dar vasaros laikotarpiu parodė susidomėjimą, teigiamą požiūrį į moterų krepšinį, sportą. Todėl labai malonu moterų krepšinio bendruomenei ir ne tik, pristatyti tokią įmonę ir padėkoti jos vadovei Dianai Komskienei. Žinome, jog šiai įmonei tai pirma tokio pobūdžio sutartis, bendradarbiavimas su sportu, todėl džiaugiamės tokiu žingsniu ir ypatingai požiūriu į sportuojančias merginas”.

Sutarties pasirašymo metu abi organizacijos apsikeitė simboliškomis dovanomis, o partnerystę įamžino pasirašydami vienerių metų partnerystės sutartį.

« 1 5 »
« 1 11 »

ARKU kredito unijos valdybos pirmininkė, administracijos vadovė Diana Komskienė pabrėžė, kad Kauno Klubą remia ne dėl rezultatų: “Gerbiame ir didžiuojamės sportuojančiomis merginomis, kurios siekia aukštų tikslų. Pats tikslas, procesas mūsų įmonei yra labai priimtinas, artimas, todėl suprasdami moterų krepšinio klubų padėtį, mielai padedam ir jungiamės prie jūsų palaikymo komandos. Merginoms linkiu sporte išvengt traumų, o gyvenime nepamiršt ir kitų svarbių dalykų – išsilavinimo, tobulėjimo, asmeninio gyvenimo. Tikime, kad ir šiame sezone padovanosite daug gražių pergalių”.

Šia partnerystę įvertino ir moterų lygos vadovas Giedrius Gustas.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments