Naujienos

,,Aistės-LSU‘‘ turi išskirtinius rėmėjus – sportinės aprangos lyderius ,,Hummel‘‘

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

2016 – 2017 metų sezone Kauno ,,Aistės-LSU‘‘ komandos rėmėjų gretas papildė nauji, išskirtiniai rėmėjai – tai sportinės aprangos įmonė ,,Hummel‘‘.

Originalaus dizaino aprangomis kaunietės pasitiks naujojo sezono iššūkius ir svarbiausia, vilkės kokybiškas, modernias žinomo gamintojo aprangas.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1259″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

,,Įmonė ,,Hummel‘‘ specializuojasi ne tik futbolo, kaip daugelis mano, bet ir kitų sporto šakų srityse. Mes galime pasiūlyti profesionalias, madingas, kokybiškas aprangas visiems. Eilę metų tobulindami klientų pageidavimus, šiandien turime iš tiesų didelę paklausą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Labai džiaugiuosi, kad turime savo partnerių gretose jauną, ambicingą, studentišką komandą.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1260″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Papuošalų verslo idėja Remigijui gimė prekiaujant dėvėtais drabužiais

,,Aistėms-LSU‘‘ linkime kuo didžiausios sėkmės šiame sezone – kovokit, stenkitės, tikėkit‘‘ – taip apie naują partnerystę kalbėjo ‚,Hummel Lietuva‘‘ Rinkodaros ir marketingo vadovė Karolina Lazauskaitė.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos