Naujienos

„Aistės-LSU“ svečiuose turėjo garsų trenerį – Kęstutį Kemzūrą

0

Antradienį „Aistės-LSU“ treniruotė buvo išskirtinė. Tądien kaunietėms treniruotę vedė buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra. Treniruotės metu garsusis treneris akcentavo tam tikras detales greitajame puolime, taip pat atkreipė dėmesį ir į kitus krepšinio elementus – gynybą, sprendimų priėmimą, įgūdžių lavinimą, žaidėjų psichologiją.

„Su moterimis krepšinio aikštelėje bendrauti, kaip treneriui teko pirmą kartą. Nepažinojau jų, tačiau treniruotė praėjo produktyviai ir aš džiaugiuosi. Linkiu Kauno komandai sėkmės, pergalių ir kad krepšinis teiktų džiaugsmą“ – po treniruotės kalbėjo K. Kemzūra.

„Lietuvos bei Baltijos moterų krepšinio lygose rungtyniaujančios „Aistės-LSU“ krepšininkės šiuo metu čempionate turi pertrauką, kurią bando produktyviai išnaudoti. Artimiausias rungtynes turime tik lapkričio 22 dieną, išvykoje su Šiaulių komanda. Stengiamės šią pertrauką išnadoti ir aišku, kaip galima geriau pasiruošti artimiausioms kovoms“ – teigė „Aistės-LSU“ vyriausias treneris G. Meiliūnas.

„Aistės-LSU“ artimiausios rungtynės:

  • Lapkričio 22 dieną, išvykoje su Šiaulių-Universiteto komanda;
  • Lapkričio 29 dieną, Kaune, LSU sporto salėje, 18 val su „Sūduvos“ ekipa;
  • Gruodžio 02 dieną, Kaune, 18 val su „Vilkmergės“ komanda.

[vc_gallery type=”image_grid” images=”2299,2300″]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos