Greitos naujienos

A. Bilotaitė apie ugniagesius: Jūs ypatingi žmonės, apsisprendę dirbti nepaprastai sunkų darbą

0

2021 05 04

Antradienį šalies ugniagesiai gelbėtojai minės Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. „Jūs ypatingi žmonės, apsisprendę dirbti nepaprastai sunkų, tačiau  labai svarbų darbą. Nors tai fiziškai ir emociškai sekinantis darbas, visuomenės pasitikėjimas rodo, kaip jis yra vertinamas. Šiandien, dėkodama jums už drąsą, stiprybę ir pasiaukojimą, noriu pasakyti ačiū ir jūsų šeimoms, kurioms taip pat tenka dalis naštos slegiančios jūsų pečius“, – kalbėjo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sveikindama ugniagesius – gelbėtojus su profesine švente.

Padėdami žmonėms pačiomis sunkiausiomis akimirkomis, gelbėdami kitų gyvybes, ugniagesiai gelbėtojai tai daro ir visos širdies. „Žmonių pasitikėjimas pelnomas širdimi. Dėkoju visiems ugniagesiams gelbėtojams už jų pasiaukojimą, drąsą ir ryžtą. Ačiū ir tiems, kurie kažkada buvo jų gretose už priešgaisrinei apsaugai skirtą gyvenimą. Dėkoju ir visų ugniagesių gelbėtojų šeimoms už kantrybę ir supratimą. Tegul šv. Florijonas ir toliau vienija mus visus kilniam tikslui. Garbingai tarnaukime Lietuvai ir jos žmonėms. Dovanokime vieni kitiems saugumą ir viltį!” – sveikindamas visus valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus ir darbuotojus Šv. Florijono dienos proga sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius.

Šiandien vidurdienį 7 Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ojoje komandoje prisieks tarnybą pradedantys ugniagesiai gelbėtojai.

Šiemet ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo 135 žmones, užgesino daugiau nei 3470 gaisrų ir atliko beveik 4300 gelbėjimo darbų.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Greitos naujienos