Kauniečiams redakcija8 vietos Kaune, kuriose kiekvienas studentas gali pigiai ir skaniai pavalgyti

Šiomis dienomis apsilankius miesto centre nesunku įsitikinti, kodėl būtent Kaunas yra garbingai vadinamas studentų miestu. Mieste ėmė šurmuliuoti visas būrys ką tik į Kauną atvykusių studentų, kuriems dažnai iškyla klausimas – o kur Kaune skaniai ir pigiai būtų galima pavalgyti? Šį klausimą uždavėme ir savo „Facebook“ sekėjams. Jie mums pateikė aibę pasiūlymų, o mes jums atrinkome pačius naudingiausius! Namuose Pats populiariausias atsakymas, kurį mums pateikė užkalbinti kauniečiai – „valgykite namuose“.  Nors pavalgyti namuose daugeliui studentų...
Avatar Domantas Bukauskas2019 28 rugpjūčio

Šiomis dienomis apsilankius miesto centre nesunku įsitikinti, kodėl būtent Kaunas yra garbingai vadinamas studentų miestu. Mieste ėmė šurmuliuoti visas būrys ką tik į Kauną atvykusių studentų, kuriems dažnai iškyla klausimas – o kur Kaune skaniai ir pigiai būtų galima pavalgyti?

Šį klausimą uždavėme ir savo „Facebook“ sekėjams. Jie mums pateikė aibę pasiūlymų, o mes jums atrinkome pačius naudingiausius!

  1. Namuose

Pats populiariausias atsakymas, kurį mums pateikė užkalbinti kauniečiai – „valgykite namuose“.  Nors pavalgyti namuose daugeliui studentų tarp paskaitų gali būti sudėtingas uždavinys, tačiau greičiausiai niekas nepaneigs, kad valgymas namuose yra pats pigiausias pasirinkimas.

  1. Laisvės alėjos valgykla

Daugelis kauniečių šią maitinimo įstaigą vadina tiesiog studentų valgykla. Jau kelis dešimtmečius veikianti ir kauniečių gomurius lepinanti valgykla studentams gali pasiūlyti skanius, pigius ir sočius pietus.

Adresas: Laisvės alėja 21

Riebus katinas nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Riebus katinas” Facebook puslapio.
  1. Valgykla prie pašto

Ne vieną ir ne du dešimtmečius alkanus kauniečius maitinanti valgykla siūlo studentams pigų, tačiau labai skanų maistą. Šioje valgykloje galėsite pasilepinti tradicinės virtuvės patiekalais: cepelinais, kotletais, guliašais, plovais ir įvairiomis sriubomis. O pilną dviejų patiekalų pietų komplektą galite įsigyti vos už 3 Eur!

Adresas: E. Ožeskienės g. 10

Kauno Valgyklos nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Kauno Valgyklos” Facebook puslapio.
  1. Kauno klinikų valgykla ,,Švara”

Valgyklą, siūlančią skanų, sotų ir pigų maistą galite rasti Kauno klinikų bibliotekoje. Šią maitinimo įstaigą ypač pamėgo LSMU studentai.

Adresas: Eivenių g. 2

Kauno Valgyklos nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Kauno valgyklos” Facebook puslapio.
  1. ,,Saulės” Kavinė

Daugelis apklaustųjų šią kavinę laiko puikia vieta skaniai ir sočiai pavalgyti. Dienos pietūs šioje maitinimo įstaigoje kainuoja 4,90 Eur. Vos užėję vidun, pajausite švaros ir jaukumo aurą. Be to, kiekvienam klientui „Saulės kavinėje“ aptarnaujant kiekvieną klientą jam yra skiriamas ypatingas dėmesys.

 Adresas: Gėlių g. 40 a.

Saules Kavine nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Saules kavine” Facebook puslapio.
  1. Kavinė ,,Roll Box”

Miesto centre įsikūrusioje kavinėje dienos pietūs kainuoja vos 3,70 Eur. Už šią sumą jūs galėsite savo skrandį palepinti ne tik sriuba, bet ir karštu patiekalu bei kompotu.

Adresas: Laisvės alėja 15C

Roll Box nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Roll Box” Facebook puslapio.
  1. Kavinė ,,49″

Dar vienas puikus pasirinkimas studentams, kurių fakultetai įsikūrę netoli Laisvės alėjos. Šioje kavinėje dienos pietūs jums kainuos vos iki 4 Eur. Karštas, garuojantis ir skanus maistas – garantuotas!

 Adresas: Laisvės Alėja 49

Kavinė 49 nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Kavinė 49” Facebook puslapio.
  1. Kebabinės

Buvo siūloma studentams savo pilvus, pilvus užkimšti kebabais. Nors šis patiekalas greičiausiai nėra pats sveikiausias pasirinkimas, tačiau nėra jokių abejonių, jog jis yra populiarus tarp jauno amžiaus žmonių. Mūsų kalbinti pašnekovai išdavė viešą paslaptį, kad itin skanių kebabų galite nusipirkti užkandinėje „Kebab Republic“. Pramonės prospekte įsikūrusi kebabinė neabejotinai patrauks netoliese esančios Kauno kolegijos studentų dėmesį.

Adresas: Pramonės pr. 16

Kebab Republic nuotrauka.
Nuotrauka paimta iš “Kebab Republic” Facebook puslapio.
Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up