Pasaulis8 svarbiausios spalvos interjere šiais metais

Viena vertus, atspalvių interjerui rinkimas – asmeninio skonio reikalas, juk kiekvienas žmogus spalvas suvokia savaip. Kita vertus, kiekvienais metais garsūs koloristai siūlo naujus atspalvius ir originalius derinius, tad nesidomėti tendencijomis – tolygu pražiopsoti galimus įkvėpimo šaltinius. Mes sudarėme trumpą madingiausių šio sezono atspalvių sąrašą tiems, kurie nori žengti koja kojon su laiku.

1. Mėlyna spalva

2020-ųjų spalva paskelbta „Classic Blue“ namams suteiks ramybės, stabilumo, tikrumo. Ši spalva, pasak spalvų instituto, simbolizuoja ne tik ramybę, bet ir stabilumą, tikrumą, kurio šiais laikais, kai taip lengva susipainioti tarp realybės ir iliuzijų, kai taip paprasta atkartoti ir padirbti, žmonėms itin trūksta. Tai prislopintas vakarėjančio dangaus mėlis, kviečiantis sustabdyti akimirką ir ja mėgautis.

2. Pilkai-žalsva migla

Madingas žalios spalvos atspalvis – pilkai-žalias, primenantis atšiaurią šiaurės gamtą. Pilkai-žalios sienos idealiai tiks prie šiltų medinių baldų arba klasikinių sodriai juodos spalvos baldų. Įdomiai atrodo ir pilkai-žalios spalvos derinys su auksu: toks interjeras atrodo subtiliai ir turtingai.

3. Sodriai juoda

Minkštas pagalvėlių aksomas ir glotnios metalinės detalės, matinė svetainės siena arba blizgi santechnika – juoda spalva tinka visiems baldų ir dekoro elementams. Nepaisant mito, jog juoda spalva mažina erdvę, šitos spalvos dekoras leidžia sukurti gelmės pojūtį net ir mažame bute. Įdomus variantas – nudažyti interjero detales kreida, juk matinės juodos sienos gana išraiškingai atrodo, be to, ant jų galima rašyti ir paišyti.

4. Pilkos atspalviai

Šlapio asfalto, grafito, sidabro, švino – įvairovė madingiausių metų atspalvių griauna stereotipą, jog pilka yra neišraiškinga spalva. Pilki atspalviai turi raminantį poveikį, todėl jie yra nepakeičiami miesto butuose. Ypatingai gerai pilka tiks miegamajam, vonios kambariui ir kitoms zonoms, kuriuose reikalinga atpalaiduojanti aplinka.

5. Visiškai balta

Geros naujienos skandinaviško stiliaus gerbėjams: balta spalva vis dar madinga. Jos populiarumą paaiškinti paprasta: balta vizualiai padidina erdvę, gerai atspindi šviesą, sukuria švaros ir šviežumo pojūtį. Dar vienas baltos spalvos privalumas – ji dera su bet kokiais kitais atspalviais, todėl keisti dekoro elementus galima labai dažnai ir nesugadinant interjero vientisumo. Patariame atkreipti dėmesį į baltos ir varinės spalvos harmoniją: 2020 metais šitas derinys yra ypatingai madingas.

6. Geltona

Ilgą žiemą mums dažnai trūksta linksmų spalvų aplinkui, todėl patariame papildyti interjerą madingos kanarėlių geltonos spalvos tekstile arba dekoru. Geltonų detalių dėka šviesus interjeras pasidarys šiltas ir žaismingas, o tamsiame interjere tai bus ryškus dekoratyvinis akcentas. Derindami kanarėlių geltoną spalvą su kitomis aktyviomis spalvomis sukursite išraiškingą eklektišką interjerą.

7. Jūros bangos spalva

Natūraliai žalia spalva visada yra madinga ir leidžia interjere sukurti harmonijos pojūtį, tačiau šiais metais mėtinį atspalvį keičia jūros bangos spalva. Tokio atspalvio derinys su šviesiai baldais primena Viduržemio jūros pakrantę ir vėsų vasaros vėjelį. Jūros bangos spalva, papildyta tamsiomis detalėmis, priešingai, atrodo griežtai ir puikiai tinka prie klasikinio interjero.

Puslapio manonamai.lt informacija. 

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up