Naujienos

5 priežastys rengti vaikų gimtadienius žaidimų kambariuose

0

Kokios šventės, neskaitant šv. Kalėdų, vaikai laukia labiausiai? Atsakymas paprastas – gimtadienio! Juk tai vienas svarbiausių metų įvykių, kuomet vaikams pildosi svajonės, o tėveliams… iškyla klausimas, kaip tą gimtadienį paversti nuostabia švente.

Surengti vaiko gimtadienį namuose gali tapti tikru išbandymu – šventinės dekoracijos, vaišės, gimtadienio programa, tortas su visomis žvakutėmis… O ką jau kalbėti apie namų tvarkymą, po daugybės mažųjų svečių apsilankymo? Norint išvengti visų šių rūpesčių siūlome švęsti gimtadienius vaikų pramogų ir užimtumo centre „POKŠT”.

Dar dvejojate? Štai Jums penkios priežastys:

  1. Jokių rūpesčių šventės pasiruošimui.

Kiekvienas vaikas nori išskirtinio gimtadienio – mergaitės dažnai trokšta bent trumpam tapti tikromis princesėmis, berniukai – superherojais ar kitais, jiems gerai pažįstamais, personažais. Tam, kad vaikai įsijaustų į gimtadienio temą, būtina pasirūpinti dekoracijomis. „POKŠT“ puslapyje galite rasti mūsų siūlomų temų sąrašą – pagal kiekvieną iš jų pritaikysime dekoracijas ir šventės programą.

Į šventės pasiruošimą nepamiršome įtraukti ir kvietimų – kiekvienam svečiui galite atspausdinti specialų „POKŠT“ šventinį kvietimą.

  1. Didelė žaidimų erdvė su dar daugiau draugų.

Rengiant gimtadienį namuose dažnas susiduria su labai paprasta problema – nedidelė gyvenamojo ploto erdvė lemia ribotą svečių skaičių. Dažnai vaikams sunku išsirinkti, kuriuos draugus kviesti į šventę, juk taip norėtųsi pasikviesti beveik visą klasę… Taip pat kyla ir kitas klausimas – kviesti tik vaikus ar ir jų tėvelius? Vaikų pramogų ir užimtumo centras „POKŠT“ įsikūręs erdviose patalpose – net 400m2 žaidimų kambaryje vietos tikrai ras kiekvienas! Kol vaikai linksmai žais, tėveliai galės stebėti vaikų žaidimų aikštelę per televizorių ir bendrauti bei ramiai leisti laiką prie vaišių stalo.

  1. Įvairios pramogos, kurių nėra namuose.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Galima teigti, jog šiais laikais yra du gimtadienio scenarijai – dūkimas ir aukštyn kojomis apversti namai arba ramiai pakampiuose susėdę vaikai žaidžiantys su savo išmaniaisiais telefonais. Kaip užimti mažuosius, kad jie nepritrūktų veiklos?

Juk gimtadienis – ypatinga šventė, todėl ir švęsti reikia ypatingai! Didžiulėse žaidimų kambario „POKŠT“ patalpose esame paruošę daugybę pramogų, todėl šventės metu vaikai tikrai nenuobodžiaus. Čia Jūsų mažųjų laukia įspūdinga čiuožykla, pripučiamas batutas, „Spider“ kalnas, mašinėlių trasa su kelio ženklais ir daug kitų linksmybių.

  1. Linksmai dekoruoti užkandžiai.

Dar vienas rūpestis, kuris užgriūtų Jūsų pečius ruošiantis vaikų šventei – maisto ruošimas. Dauguma vaikų yra išrankūs maistui, ne viską noriai valgo, sunku kiekvienam įtikti. Būtent dėl to bendradarbiaujame su maisto tiekėjais, kurie gali pasiūlyti labai platų asortimentą, o sumuštinukus gali patiekti kaip boružėles ar Angry Birds paukštelius. Juk taip valgyti daug smagiau, ar ne?

  1. Nereikia tvarkytis!

Tai paskutinis, tačiau turbūt pats svarbiausias argumentas, kodėl gimtadienius reikėtų švęsti ne namuose. Pati blogiausia kiekvienos šventės dalis būna jau visiems svečiams išsiskirsčius, kai vis dar esi šventiškai nusiteikęs, tačiau jau pavargęs nuo įspūdžių, o dar laukia visa krūva indų ir visur išmėtyti žaislai. Linksmoji vaikų užimtumo ir pramogų centro „POKŠT” komanda pasistengs, kad gera nuotaika ir prisiminimai išliktų dar ilgai net ir pasibaigus šventei.

Dar kyla abejonių? Susisiekite su mumis, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus! http://www.pokst.lt/

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos