Pasaulis5 pozityvūs dalykai, vykstantys pasaulyje šiuo metu

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 4 balandžio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Šiuo sudėtingu metu svarbu prisiminti, kad pasaulyje vyksta ir daugybė pozityvių dalykų – ne tik epidemijos bei mirtys.  Primename jums  būdus, padedančius  žmonėms išlikti  pozityviems COVID -19 pandemijos protrūkio metu. Štai 5 įkvėpiančios istorijos, kurios  privers jus nusišypsoti:

1) Visi girdėjome apie #toiletrollchallenge (tualetinio popieriaus rulono iššūkį) , bet airiai sugalvojo jį atlikti išskirtinai. #bogrolllchallenge ( tualetinio popieriaus mušinėjimo iššūkis) –  Balinterio gėlų futbolo (hurlingo)  berniukų Šv. Jono iki 13 metų komandos idėja.

Karantino metu nereiktų pamiršti sporto. Youtube stop kadras.

2) Vaikai iš Showbiz Akademijos dramų mokyklos negali lankyti užsiėmimų, nes turi savizoliuotis namie. Bet tai nesustabdė nuo buvimo kūrybingais. Vaikams jų mokytojai metė iššūkį išmokti naujus Paulo Makartnio dainos „ Laikomės kartu išvien“ žodžius, pritaikytus Covid-19 pandemijai.

Dainuojantys Airijos vaikai. Youtube stop kadras.

3) Veksfordo grafystėje, Linda Kennedy ir jos  sesės nusprendė antrą kartą suvaidinti jų vestuves. Ši idėja jiems kilo, kai išgirdo, kad jų tėvai jautėsi vieniši dėl savizoliacijos. Taigi, Linda ir jo šeima apsirengė vestuviniais drabužiais ir nufilmavo savo tariamas vestuves, o vėliau vaizdo įrašą nusiuntė savo tėvams, kad šie pralinksmėtų.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Koronos vestuvės. Youtube stop kadras.

4) Devynmetis Danielius Makgovanas iš Klodalkino Dubline renka Velykų kiaušinus, kuriuos perduos su pandemija kovojančiais darbuotojais ir benamiais Dubline. Jis jau surinko daugiau nei 800 kiaušinių ir tikisi iki Velykų jų turėti net 1 000.

Berniukas jau surinko daugiau nei 800 kiaušinių. Youtube stop kadras.

5) Airijos antras pagal dydį mažmenininkas  NCBI, užsiimantis ir labdaringa veikla, paskelbė mados prekių išpardavimą internete. Taip siekiama pažaboti  parduotuvių uždarymą dėl Covid-19 pandemijos. Labdaringa organizacija bendradarbiauja su Thriftify bei padeda parduoti jų drabužius internete.

Labdaringa organizacija bendradarbiauja su Thriftify. Youtube stop kadras.

rte.ie informacija

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x