Gyvenimo būdasNaujienos5 patarimai, kaip stilingai dekoruoti namus turint mažą biudžetą

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 23 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kas nenorėtų mėgautis stilingais namų baldais? O ar nebūtų šaunu, jei kiekvienas namų kampelis primintų verčiamo žurnalo apie namų interjerą puslapius? Gražūs ir stilingi namai nebūtinai yra svajonė tiems, kurie turi nedidelį biudžetą.

 

1. Mažiau yra daugiau

Ši gerai žinoma filosofų patarlė yra vienas iš geriausių būdų turėti stilingus namus jų neperkraunant nereikalingomis detalėmis. Akivaizdu, kad šis metodas yra labai tinkamas ir jūsų piniginei – mažiau dėmesio kreipiant į pagundas ir laikantis minimalistinės dizaino krypties, išleisite mažiau pinigų namų dekorui.

Shutterstock nuotr.
2. Investuokite į kokybę

Pagalvokite apie savo asmeninį garderobą – juk yra verta investuoti į kokybiškus batus, paltą ar rankinę. Kokybiški ir brangesni daiktai tarnauja ilgiau ir laikui bėgant – viskas atsiperka. Ta pati taisyklė tinka ir dekoruojant namus. Investuokite į pagrindinius daiktus ir baldus, kurie sukuria bendrą vaizdą ir namų atmosferą, pavyzdžiui, sofą, stalą, dailų kilimą ir t.t. Nepamirškite, jog šie daiktai jums tarnaus ilgai. Kitur galite ir pataupyti.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Shutterstock nuotr.
3. Eikite į daiktų medžioklę

Nėra nieko geriau kaip įsigyti unikalų baldą ar dekoraciją jūsų namams už patrauklią kainą. Paprastai tą galite padaryti apsilankę sendaikčių parduotuvėse ir blusų turgeliuose. Tad ruoškitės daiktų medžioklei! Įmantrus staliukas ar neįprasto dizaino vaza ne tik papuoš jūsų namus už gerą kainą, bet ir prisidės prie ypatingos namų atmosferos kūrimo.

Shutterstock nuotr.
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x