KultūraRedakcija

4 idėjos įdomiam pasimatymui Kaune

0

Pirmieji pasimatymai dažnai gąsdina – greičiau jau primena darbo pokalbį nei malonų bendravimą. Nors dar prieš jam įvykstant, galvoje kuriame įvairiausius scenarijus: kaip elgsimės ir kaip kalbėsime, deja, dažnai viskas vyksta kiek kitaip. Tam, kad pirmasis pasimatymas taptų malonesnis kartais užtenka jį suplanuoti. Vaikinai ir merginos (taip, merginos, ir jūs galite imtis iniciatyvos ir pakviesti savo simpatiją susitikti) štai keturios idėjos jūsų pirmajam pasimatymui!

1. Senoviškas kino teatras „Romuva“

Prieš kviečiant savo simpatiją į kino teatrą reikėtų pasidomėti ar žmogus tikrai mėgsta žiūrėti filmus, jei taip – kokius. Daugelis mano, kad filmo idėja pirmajam pasimatymui nėra gera, nes pirmiausiai reikėtų susipažinti, pasikalbėti, o žiūrint filmą tai padaryti sunkiai pavyktų. Tačiau, jeigu kitas žmogus yra kino „fanatikas“, pasirinkimas – žiūrėti filmą pirmojo pasimatymo metu gali tikrai suveikti.

Kodėl „Romuva“? Šis kino centras alsuoja romantika, nors aplinka tikrai neišsiskiria puošnumu ir naujumu – sena kino salė, senos kėdės, tačiau būtent tai ir sukuria jaukumą ir, tarsi, „nukelia“ į senus laikus, kur nėra 3D ekranų ir išmaniųjų kėdžių. Privatumo jausmas (salės čia retai būna užpildytos žiūrovų) ir neeiliniai Lietuvos bei Europos šalių nekomerciniai filmai kino mylėtojui tikrai paliks įspūdį. Prieš filmą galite susitarti susitikti prie visiems gerai žinomo – Soboro, kol nueisite iki kino centro turėsite laiko susipažinti, o po kino seanso galėsite aptarti filmą ir nereikės jaudintis bei sukti galvos, apie ką būtų galima pasikalbėti.

2. Nuo velnių iki bunkerių

Kaune yra iš ties nemažai įdomių kultūrinių vietų. Jeigu jūsų pasimatymo partneris – ypač kultūra ir menu besidomintis asmuo, greičiausiai daugelį galerijų ir muziejų jis jau bus aplankęs, ir ne vieną kartą. Tačiau, pasidomėkite, galbūt greitu metu vyks nauja paroda ar ekspozicija, kurioje būtų galima apsilankyti. Galerijoje „Meno parkas“, „Aukso pjūvis“ vyksta įvairių meno šakų ekspozicijos, Kauno fotografijos galerijoje galima išvysti Lietuvos ir Europos fotografų darbų. Nepamirškite ir muziejų, pagalvokite, kurie galėtų patikti jūsų partneriui, o Kaune jų netrūksta: Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus, Velnių muziejus, Lietuvos aviacijos muziejus, „Atominis bunkeris“ ir kiti.

Žavėjimasis meno kūriniais, diskusijos ir dalinimasis įspūdžiais lankant parodas, muziejus ne tik atpalaiduos ir leis smagiai praleisti laiką, bet ir suteiks progą pažinti vienas kitą, sužinoti, ar jūsų požiūris į skirtingus dalykus sutampa, ar ne.

3. Žadą atimanti gamta Kauno rajone

Jeigu jūsų pasimatymo partneris kilęs ne iš Kauno, galite jį sužavėti suorganizuodami ekskursija Kauno rajone. Net jei asmuo Kaune gyvena ne pirmus metus didelė galimybė, kad daugelio vietų jis dar nėra aplankęs. Jeigu esate kaunietis, greičiausiai žinote daug įdomių ir lankytinų vietų, kurias būtų galima aplankyti pasimatymo metu. Tačiau, jeigu jums trūksta idėjų, ką būtų galima aplankyti, štai kelios:

  • Raudondvario dvaras –  aukštutinėje Nevėžio terasoje įsikūręs Raudondvario dvaras pasižymi nepaprastu grožiu. Apžiūrėti čia tikrai yra ką: dvaro oranžeriją, arklides, ledainę, kiemelį. Istorijų mėgėjai ir didžiausi romantikai turėtų suklusti – gyvuoja legenda, kad įsimylėjęs Žygimantas Augustas šį dvarą padovanojo Barborai Radvilaitei.
  • Šaltinių takas – natūralus miško takelis, besidriekiantis 6 km ir leidžiantis pasimėgauti ne tik vaizdingais Kačerginės miškais, bet ir Nemuno krantais, miško šlaitais, šaltiniais. Pavargus galima prisėsti ant specialiai šiam takui įrengtų suolelių, nebijokite pasiklysti – miškininkai pasirūpino saugumu – į žemę įkasti baltai nudažyti stulpeliai, rodys judėjimo kryptį.
  • Dievų ir deivių slėnis – Kulautuvos pėsčiųjų sveikatingumo take įkurtas dievų ir deivių slėnis, kurį vietiniai dažnai vadinama tiesiog skulptūrų parku. Čia galima išvysti Lietuvos skulptorių, vasaros pleneruose, sukurtas skulptūras, įprasminančias svarbiausius pagoniškus dievus ir deives – Perkūną, Patrimpą, Pykuolį, Žemyną, Gabiją, Kovą, Laimą ir kt.

4. Aktyvistui – sportas ir ekstremalūs įspūdžiai

Yra dalis žmonių, kurie nenustygsta vietoje ir tiesiog nemėgsta laiko leisti pasyviai – parodos, filmai ir ramūs pasivaikščiojimai tikrai ne jiems. Kaip tokiu atveju sužavėti savo pasimatymo partnerį? Pagalvokite, ką jis mėgsta: jeigu jis „Žalgirio“ fanas – pakvieskite jį į krepšinio rungtynes, galbūt jis mėgstą aktyvų sportą ir buvimą lauke – pakvieskite jį pačiuožinėti ant ledo, šiuo metu Raudondvaryje veikia nuostabi ledo arena, kurioje už nedidelę sumą galėsite išsinuomoti pačiūžas ir smagiai praleisti laiką. O galbūt jis mėgsta itin ekstremalias veiklas, pasidomėkite galbūt greitu metu į Kauną atvyks įspūdingi atrakcionai.

Na, o svarbiausia, ką turėtumėte atsiminti, kad pasimatymas turi būti įdomus ir jums – jeigu nekenčiate sporto, o vien nuo žodžių „menas“ ir „paroda“ užsinorite miego, nereikėtų rinktis su tuo susijusių veiklų pasimatymui. Pasistenkite pažinti žmogų ir įsiklausyti į jo pomėgius, norus, dar prieš susitinkant pirmąjį kartą. Visada galima rasti kompromisą, o kartais nutinka ir taip, kad net paprasčiausias pasimatymas kavinėje, geriant arbatą, gali būti nuostabus ir nepamirštamas, vien dėl šalia esančio žmogaus. Tačiau tai, kad dar prieš susitinkant jūs skirsite savo laiko apgalvoti, kuo nustebinti savo simpatiją – „uždirbs“ taškų jūsų naudai.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kultūra