Naujienos

10 PRIEŽASČIŲ POILSIAUTI SARDINIJOJE !

0

Sardinija yra antra pagal dydį Viduržemio jūros sala, bet tikrai pirma pagal gamtos grožį ir siūlomą poilsio …kokybę. Sardinijoje gera tiek žiemą, tiek vasarą, o saulė čia šviečia apie 300 dienų per metus. Šioje nuostabioje saloje galima rasti viską, ko tik geidžia širdis – saulė,turskio spalvos jūra, kalnai, kriokliai, dykuma, itin skani virtuvė ir vynai, svetingi salos gyventojai ir savita kultūra bei istorija. Apie Sardiniją galima rašyti ilgų ilgiausius traktatus, bet kol kas paminėsime 10 pagrindinių priežasčių, kodėl verta poilsiauti Sardinijoje:

  1. Sardinijoje yra patys gražiausi Europoje paplūdimiai. O jeigu jūs nesate didelių paplūdimių mėgėjai, Sardinija siūlo daugybę intymių jūros užutekių.
  2. Sardinija lepina gurmanus, o sardiniečių virtuvės ypatumai nustebins net Italijoje jau kelis kartus svečiavusius keliautojus. Nusibodo įprastoji pica ir spageti bolognese? Paragaukite porcetto arba fregola. Nudžiuginkite savo skrandį tipiniu avių pieno sūriu pecorino, paerzinkite savo skonio receptorius naminiu alyvuogių aliejumi arba šviežiais vaisiais. Ir nepamirškite virškinimą “skatinantį” likerį mirto!
  3. O kokie gi pietūs ar vakarienė be kokybiško Sardinijos vyno? Raudonasis Canonau, arba baltasis Vermentino yra tikras atradimas!
  4. Ši sala yra ideali skirtingų sportų mėgėjams. Tiek žiemą, tiek vasarą čia yra daugybė vietų burlentei, aitvarams, nardymui, povandeninei žvejybai ir t.t. O gal jus sužavėtų jodinėjimas žirgais po paplūdimį saulėtekio šviesoje? Arba jums labiau patinka kalnai? Saloje yra daugybė skirtingo sudėtingumo laipsnio kalno takų, kanjonų ir panoraminių kelių.
  5. Sardinija yra puiki vieta tradicinių švenčių lankytojams. Kasmet saloje vyksta daugybė unikalių švenčių, tokių kaip, pavyzdžiui, sagre – skirtingiems maisto produktams skirtos šventės, cortes apertas – atvirų kiemų šventės, kai miestelių gyventojai atidaro savo namų duris ir kviečia į svečius visus, kas tik pageidauja! Bet didžiausią įspūdį palieka karnavalai, kaip Sa Sartiglia Oristano, S’Attittidu Bosoje, arba Karrasegare Mamoiadoje.
  6. Taip pat Sardinija patiks ir etnografijos bei istorijos aistruoliams. Sardinijos nuragių kultūra yra senesnė už romėnų! Nuragiai – mistiniai priešistoriniai pastatai, randami tik Sardinijoje. Taip pat saloje randamos romėnų laikų vietovės, pavyzdžiui, Tharros miesto griuvėsių archeologinė vieta (Sinis pusiasalyje), arba nuostabiai išlikusios senovinės romanikos stiliaus bažnyčios.
  7. Saloje daug vietų ir poilsio pasiūlymų tiek vienišiems keliautojams, norinčioms romantikos porelėms, šeimoms su vaikais, bei senjorams. Pradedant SPA viešbučiais, kaimo sodybomis arba šeimoms skirtais kempingais gražiausiose salos vietose, baigiant vandens atrakcionų parkais arba idiliškomis kelionėmis burlaiviu.
  8. Norite labai prabangaus poilsio? Prabangiau nei Costa Smeralda nebūna! Uždari golfo klubai, mega-jachtos, prabangūs automobiliai, viešbučiai už 10,000 eurų per naktį ir pasaulinio mąsto muzikos, sporto arba politikos žvaigždės. Rekomenduojame ypatingą prabangų viešbutį FORTE VILLAGE.
  9. Norite nelabai prabangaus poilsio? Demokratiškesnių kainų už nuostabų poilsį nei Alghero nerasite: ekskursijos “pasižiūrėti į delfinus”, nedidelės, bet jaukios jachtos, neblogos automobilių nuomos kainos, jaukūs viešbutėliai su pusryčiais ir draugiški miestelio gyventojai. Ypatingas Sardinijos privalumas yra tas, kad čia niekas netrukdys jūsų gatvėse, mėgindamas ką nors parduoti.Saloje vyrauja idiliška ramybė.Įdomu tai, kad saloje priskaičiuojama daugiau avių, nei vietinių gyventojų!
  10. Nusigauti iki Sardinijos nesudėtinga. Saloje yra net trys aerouostai (Alghero, Olbia, Cagliari) į kuriuos skrenda daugybė ekonominių kompanijų – Ryanair, Easyget, Wizzair. Iš Vilniaus tiesioginiai reisai rugpjūčio, rugsėjo  spalio mėn., o iš Rygos Airbaltic – į Olbiją. Į Alghero skrenda lėktuvai iš Londono, Barselonos, Romos, Milano ir t.t. Taip pat keltai iš Ispanijos, Prancūzijos, ir, aišku, iš Italijos, plaukia tiek į salos šiaurę, tiek į pietus.

Sardinija iš Vilniaus rugpjūčio 29 d,  rugsėjo 5,12,19,26 d, spalio 3 d /7 n
4* viešbutis viskas įskaičiuoa tik nuo 550 eur !

Tel. pasiteiravimui ar užsakymui 8698 26848

www.holiday-travel.lt

HOLIDAY TRAVEL SERVICE – stengiamės dėl Jūsų tobulų atostogų!

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”2508,2509,2510,2511,2507″][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos