NaujienosRekomenduojameRenginiaiVideo2019 metų „Apkalbos“ pasklido Kaune

Gegužės 16 dienos vakarą vienas populiariausių Kauno loftų „Gargaras“ kauniečius, miesto svečius ir visus neabejingus madai sukvietė į jau dvidešimt pirmąjį kartą rengiamą mados šou „Apkalbos“. Čia netrūko nei meno, nei mados, nei dizainerių, nei, žinoma, apkalbų. Ilgametis tarptautinis renginys Daugiau nei prieš du dešimtmečius Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos pradėtas mados mylėtojų ir entuziastų renginys, panašu, užima gana aukštą poziciją Lietuvos madų padangėse. Čia kasmet renkasi talentingi jaunuoliai ir menišką sielą...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 17 gegužės

Gegužės 16 dienos vakarą vienas populiariausių Kauno loftų „Gargaras“ kauniečius, miesto svečius ir visus neabejingus madai sukvietė į jau dvidešimt pirmąjį kartą rengiamą mados šou „Apkalbos“. Čia netrūko nei meno, nei mados, nei dizainerių, nei, žinoma, apkalbų.

Ilgametis tarptautinis renginys

Daugiau nei prieš du dešimtmečius Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos pradėtas mados mylėtojų ir entuziastų renginys, panašu, užima gana aukštą poziciją Lietuvos madų padangėse.

Čia kasmet renkasi talentingi jaunuoliai ir menišką sielą turintys jų darbų gerbėjai. Ir nors didžioji dauguma tiek žiūrovų, tiek dizainerių – lietuviai, renginys leidžia savo talentus atskleisti ir užsienio atstovams.

Mada prilyginama menui

Turbūt ne kartą teko pasvarstyti, kodėl podiumu žengiantys modeliai padabinti itin ekstravagantiškais ir netikėtais drabužių deriniais, kurie tikrai neturėtų didesnės paklausos gatvėse. Būtent į tai atkreipia dėmesį ir „Apkalbų“ organizatoriai.

Šiame renginyje jauniesiems talentams leidžiama kurti nebūtinai patogų ar praktišką stilistinį meną. Šio renginio tikslas – populiarinti mados kultūrą ir keisti sustabarėjusį ir jau seniai nusidėvėjusi požiūrį į madą, kaip į trumpalaikį masinį reiškinį.

Skatinimas kurti

Mados šou „Apkalbos“ ne tik mados mėgėjų susibūrimas ar laisvalaikio praleidimo būdas. Tai – jaunųjų talentų skatinimas ir pagalba ieškantiems savo kelio.

Kaip teigia patys organizatoriai,  „Apkalbos“ skatina jaunus, gabius ir talentingus dizainerius kurti, atsiskleisti, padeda jiems surasti nišas tolesnei veiklai. Tuo pačiu tai galimybė mados renginiais tikrai negalinčiam pasigirti Kaunui padovanoti išskirtinį vakarą atskleidžiantį naujausias mados idėjas.

Garsenybių kalvė

Nestebina, kad vienas ryškiausių mados renginių Kaune traukia ne tik mėgėjus, bet ir tikrus talentus. Jie, per porą dešimčių metų, gali virsti tūkstančius gerbėjų turinčiomis mados pasaulio garsenybėmis.

Pirmosios kolekcijos „Apkalbose“ suspindo ir tokių garsių šiandienos dizainerių kaip Egidijus Sidaras, Egidijus Rainys, Laura Dailidėnienė, Kristina Kruopenytė, Jurgita Stakauskaitė, Kęstutis Lekeckas ir daugelio kitų.

Labai įdomu, kurie iš 2019 metais „Apkalbose“ pasirodžiusių talentingų jaunuolių po kelių ar keliolikos metų kurs tikrąją, visų trokštamą, siekiamą ir apkalbamą ateities madą.

Daugiau praėjusio vakaro akimirkų išvysite vaizdo įraše apačioje.

'; ?>
Visos naujienos

www.kaunieciams.lt

Verslas siūlo Miestas
Kauno rajonas Sveikata
Laisvalaikis Sportas
Naudinga Lietuva
Skaitytojo tema Kultūra
Mokslas Verslas
Politika Šeima
Kriminalai
Scroll Up