Connect with us

Redakcijos svečias

Pokalbis su Kauno apylinkės teismo atstovėmis: viskas apie šeimos bylas ir teisminę mediaciją

Paskelbta

Liepos 31 d. Kauniečiams Facebook paskyroje vykusios transliacijos metu, Kauno apylinkės teismo atstovės išsamiai papasakojo apie nagrinėjamas šeimų bylas.

Pokalbyje dalyvavusios Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja Agnė Surblienė ir teisėjos padėjėja Aistė Kričenaitė žiūrovus supažindino su tuo, kokios bylos yra priskiriamos šeimos bylų kategorijai, paaiškino, kaip pateikti prašymus dėl teisminės mediacijos. Taip pat transliacijos metu buvo galima daugiau sužinoti apie antrinę teisinę pagalbą šeimos bylose bei išgirsti, kiek ir kokių šios kategorijos bylų yra išnagrinėjama Kauno apylinkės teisme.

Plačiau – vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Redakcijos svečias

Kauno apylinkės teismo atstovės papasakos apie nagrinėjamas šeimos bylas

Paskelbta

Liepos 31 d., penktadienį, 10 val. Kauniečiams Facebook paskyroje vyks tiesioginė LIVE transliacija, kurioje kalbėsimės su Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja Agne Surbliene ir teisėjos padėjėja Aiste Kričenaite.

Transliacijos metu žiūrovai galės daugiau sužinoti apie nagrinėjamas šeimos bylas – kokių pasitaiko daugiausiai, kas būtent yra svarbiausia, nagrinėjant tokio pobūdžio bylas, bus galima plačiau išgirsti ir apie teismines mediacijas.

Kviečiame komentaruose užduoti Jums rūpimus klausimus!

Skaityti toliau

Redakcijos svečias

„Skirtingos Spalvos“ – iniciatyva apie ryškesnį gyvenimą

Paskelbta

Šią savaitę „Kauniečiams“ studijoje svečiavosi „Skirtingų Spalvų“ iniciatorius Dalius Stankevičius. LIVE transliacijos metu Dalius pasakojo apie iniciatyvos atsiradimą, dalinosi sukaupta patirtimi sergant 1 tipo cukriniu diabetu bei apie tai, kaip svarbu eiti koja kojon su liga.

„Skirtingos Spalvos“ – žmonių ligų istorijos, kurias stengiamės pateikti pozityviai ir jomis norime įkvėpti kitus. Sergant liga nereiškia, kad tu turi sėdėti ant sofos ir nieko neveikti, bet gali daryti labai kilnius darbus. Nežinančiam žmogui apie ką yra iniciatyva, pasakyčiau, kad „Skirtingos Spalvos“ tai įkvėpimo šaltinis iš kurio gali išsinešti kažką labai gražaus“ – pasakoja apie iniciatyvą Dalius Stankevičius.

Interviu metu iniciatorius pristatė rankų darbo marškinėlius, kurie yra kiekvienos istorijos simbolinė dalis: „Kiekvieni marškinėliai papasakoja tos ligos istoriją ir mes ją norime perteikti menu. Šiandien aš dėviu Šarūno Narbuto ligos įkvėptus marškinėlius, ant jų nupieštas žmogus laikantis kraujo lašo formos balioną, o vyraujanti oranžinė spalva yra lėtinės mieloleukemijos spalva.“

Dalius jau antrus metus sergantis 1 tipo cukriniu diabetu, motyvuoja nepasiduoti ligai: „Nereikia leisti, kad liga tave aplenktų, svarbiausia eiti su ja koja kojon, o dar geriau – būti jos priekyje.“

„Ligos diagnozė yra tik žodis, svarbiausia kaip tu ją priimi.“

Dalius Stankevičius pabrėžia, kad kiekvieno palaikymas visai komandai yra labai svarbus ir tai yra priežastis, kuri skatina eiti pirmyn. Todėl visos komandos vardu Dalius kviečia pamėgti „Skirtingų Spalvų“ socialinius tinklus, įsigyti marškinėlius ir taip paremti iniciatyvą.

Palaikykime iniciatyvą kartu:

GoFundMe: https://bit.ly/3hDq9Rk

Facebook: https://bit.ly/2EmlB3B

Visą interviu galite išgirsti čia:

 

 

 

Skaityti toliau

Redakcijos svečias

Susipažinkite su iniciatyva „Skirtingos Spalvos“

Paskelbta

Liepos 22 d., trečiadienį, 19 val. „Kauniečiams“ Facebook paskyroje vyks LIVE transliacija, kurios metu kalbėsime su „Skirtingų Spalvų“ iniciatoriumi Daliumi Stankevičiumi. 
Dalius pasakos apie „Skirtingų Spalvų“ atsiradimą, iniciatyvos prasmę bei jo asmeninę patirtį gyvenant su 1 tipo cukriniu diabetu. Kalbėsime apie tai, kaip svarbu aplink save kurti pozityvą, skleisti žinią apie sunkias ligas ir motyvuoti žmones nesustoti gyventi.
Kviečiame komentaruose užduoti klausimus, į kuriuos bus atsakyta LIVE transliacijos metu.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/30J5rcf
Skaityti toliau

Skaitomiausi