NaujienosSportasEuropos imtynių čempionatas: K. Šleiva Lietuvai parveža ilgai lauktą bronzos medalį

Romoje vykstančiame Europos imtynių čempionate didžiausią karjeros pergalę iškovojo 23-ejų metų lietuvis Kristupas Šleiva. Lietuviai Europos imtynių čempionato medalių nebuvo laimėję nuo 2012 metų. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 67 kg mažajame finale lietuvis po dramatiškos kovos 4:2 nugalėjo baltarusį Aleksandrą Liavončiuką ir laimėjo bronzos medalį! Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Patarimas, galintis kasmet nuo mirties išgelbėti 1500 kauniečių 2020 24 vasario Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Praktiški patarimai, kaip kovoti su kompiuterio triukšmu 2020...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 13 vasario

Romoje vykstančiame Europos imtynių čempionate didžiausią karjeros pergalę iškovojo 23-ejų metų lietuvis Kristupas Šleiva. Lietuviai Europos imtynių čempionato medalių nebuvo laimėję nuo 2012 metų.

Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 67 kg mažajame finale lietuvis po dramatiškos kovos 4:2 nugalėjo baltarusį Aleksandrą Liavončiuką ir laimėjo bronzos medalį!

Kovos pradžioje 0:1 atsilikęs lietuvis netrukus turėjo jau 3 taškų deficitą (0:3), kai teisėjai paskelbė, kad lietuvis parteryje ne pagal taisykles gynėsi nuo A.Liavončiuko atakos. Lietuviai pareikalavo vaizdo peržiūros, po kurios teisėjai pripažino savo klaidą ir panaikino 2 taškus, skirtus baltarusiui.

Vėliau už pasyvumą buvo nubaustas ir baltarusis, o lietuvis sėkmingai atliko ataką ir išsiveržė į priekį 3:1. Tiesa, A.Liavončiukas nepasidavė, pelnė dar vieną tašką ir priartėjo iki 2:3. Baltarusiai pareikalavo peržiūrėti pastarąjį epizodą, tačiau nieko nepešė, o už nepagrįstą reikalavimą baltarusiai buvo nubausti – lietuviui skirtas papildomas taškas (4:2).

A.Liavončiukas paskutinėmis sekundėmis desperatiškai bandė gelbėtis, griebė lietuviui už kaklo, bet laikas galiausiai ištiksėjo. K.Šleiva kovą baigė kruvina nosimi, bet po trumpos gydytojo apžiūros galėjo švęsti pergalę.

Bronzinis lietuvio pasirodymas:

Sportas.lt informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up