Grožio pusryčiaiKokie drabužiai turėtų būti kiekvieno vyro spintoje?

Nors esame įpratę manyti, jog savo stiliumi ir išvaizda labiausiai rūpinasi dailiosios lyties atstovės, mados namai kasmet pristato naujas kolekcijas ir vyrams, o didėjantis vyrų domėjimasis mada rodo, kad ne tik moterys nori atrodyti stilingai. Šiandien dalijamės vyrų stilisto patarimais apie tai, ką turėtumėte rasti atvėrus bet kurio vyro drabužių spintos duris. Klasikinis švarkas. Kiekvieno vyro spintoje pirmiausiai turėtų atsirasti klasikinis, ne per daug ryškus švarkas. Ideali spalva – mėlynas. Nes mėlynumą galima priderinti prie...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 10 sausio

Nors esame įpratę manyti, jog savo stiliumi ir išvaizda labiausiai rūpinasi dailiosios lyties atstovės, mados namai kasmet pristato naujas kolekcijas ir vyrams, o didėjantis vyrų domėjimasis mada rodo, kad ne tik moterys nori atrodyti stilingai. Šiandien dalijamės vyrų stilisto patarimais apie tai, ką turėtumėte rasti atvėrus bet kurio vyro drabužių spintos duris.

  1. Klasikinis švarkas. Kiekvieno vyro spintoje pirmiausiai turėtų atsirasti klasikinis, ne per daug ryškus švarkas. Ideali spalva – mėlynas. Nes mėlynumą galima priderinti prie įvairių stilių ir spalvų. Stilistai siūlo vengti juodų švarkų, jeigu tai nėra pilnas kostiumas, mat juodas švarkas yra itin oficialus ir dažniausiai gerai atrodo prie klasikinių kelnių.Tuo tarpu mėlyną lengva klasikinį švarką, kuris gali būti kiek įliemenuotas, lengvai priderinsite tiek prie džinsų, tiek prie kitokių kelnių.
  2. Balti marškiniai. Dar vienas vyriško stiliaus atributas, be kurio neapsieina nei vienas vyras. Balti marškiniai turėtų būti kiekvienoje vyriškoje spintoje. Juos lengva priderinti ir rengiantis oficialiam susitikimui, ir pasimatymui. Netgi baltus marškinius galima dėtis ant laisvalaikio marškinėlių ir juos nešioti prasegtus, taip sukuriant laisvalaikio stilių.
  3. Džinsinės kelnės. Svarbus vyriškas stiliaus akcentas – džinsai, kuriuos lengva priderinti taip pat įvairių progų ir išeigų metu. Ypač mėlynus džinsus lengvai galėsite užsidėti ir laisvalaikio metu, ir keliaujant į susitikimą. Juk prie jų puikiai dera Jūsų mėlynas klasikinis švarkas!

4.Dryžuotas kaklaraištis. Vyriškas atributas, reikalingas kiekvienoje vyriškoje spintoje. Kaklaraištis prilygsta aukštakulnių porai moters spintoje. Tai aksesuaras, nežinia kada praverčiantis. Todėl geriausiai turėti dryžuotą ar kitaip margintą, kad būtų lengviau priderinti prie įvairių stilių ir spalvų.

5.Laisvalaikio bateliai. Jeigu Jūsų spintoje neatsiranda vietos ir sportbačiams, ir klasikiniams batams, geriausias pasirinkimas universaliam stiliui sukurti – laisvalaikio bateliai su raišteliais. Dažniausiai jie yra odiniai arba verstos odos ir puikiai dera tiek prie klasikinių kelnių, tiek prie džinsų. Juos drąsiai galėsite avėti keliaujant į oficialų susitikimą, į vakarienę ar leidžiant laiką su draugais mieste.

slider.lt informacija

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up