zoologijos-sode-svente-moliugu-ir-gyvunu-myletojams

Zoologijos sode – šventė moliūgų ir gyvūnų mylėtojams

Zoologijos sode – šventė moliūgų ir gyvūnų mylėtojams

Ar įsivaizduojate rudenį be moliūgų? Tikriausiai ne. Taip pat rudens be moliūgų neįsivaizduoja ir zoologijos sodo gyventojai. Šį šeštadienį (lapkričio 5 d.) nuo 12 valandos Lietuvos zoologijos sode prasidės tikra moliūgų šventė – „Moliūgiadienis“.

Visi gyvūnų mylėtojai atnešę moliūgą (didesnį nei galva) į sodą įeis 20% pigiau, o čia lauks įvairios pramogos. Patys stipriausi galės išbandyti savo jėgas moliūgų nešime, akyliausi – medžios moliūgus. Be abejo, užsiėmimas „suteik moliūgui veidą“ kartu su moterų krepšinio klubo „Kibirkštis“ atstovėmis lauks rankdarbių mylėtojų. O visi norintys gales įsiamžinti prie specialios moliūgų fotosienelės. Taip pat lankytojai galės stebėti šešėlių teatro „Mėlyniukas“ spektalį „Vilkas ir septyni ožiukai“ bei  šikšnosparnišką edukaciją kartu su paslapčių maišu.  Žinoma, renginio metu vyks zoologijos sodo gyventojų pristatymai , kurių metu bus galima stebėti, kaip jie džiaugiasi moliūgais.

Moliūgai praturtina daugelio gyvūnų racioną ir suteikia naujų pojūčių. Gyvūnų prižiūrėtojai į moliūgus įdėję mėgstamo žvėrelių maisto skatina jų užimtumą, o taip pat suteikia malonių įspūdžių sodo lankytojams. „Moliūgiadienio“ metu moliūgai atsidurs guanakų, tigrų, ūdrų, korsakų, ožiukų, snieginių leopardų, liūtų, roplių ir fazanų voljeruose. Ši rudens daržovė plačiai naudojama ir įvairiose užsienio zoologijos soduose, kadangi moliūgas – natūrali priemonė, kuria galima sukurti užimtumą gyvūnams.

Zoologijos sode – šventė moliūgų ir gyvūnų mylėtojams
12186371_909388892480649_6489067420439896416_o
Facebook Comments

Parašykite komentarą