Žodžiai Š.Jasikevičiui iš Izraelio: „Šaras žino, ką daro“ (VIDEO)

Žodžiai Š.Jasikevičiui iš Izraelio: „Šaras žino, ką daro“ (VIDEO)

Prašome pasidalinti

Kiekvieną sekmadienį TV6 eteryje nuo 10.30 val. rodoma laida apie žalgiriečių gyvenimą „Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ artėjančių Eurolygos rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ proga sirgalius trumpam nukėlė į Izraelį.

Lapkričio pabaigoje Tel Avive žalgiriečiai žaidė Eurolygos rungtynes su šeimininkų klubu, o „Žalgiris TV“ komanda Izraelyje nusprendė pakalbinti vietinę krepšinio visuomenę ir sugrįžti į laikus, kuomet „Maccabi“ klubo spalvas gynė dabartinis vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Š.Jasikevičius.

„Maccabi“ klube kartu su Š.Jasikevičiumi praleidau dvejus metus. Tai buvo puikūs metai – „auksiniai“ komandos istorijoje, – kalbėjo buvęs „Maccabi“ trenerių štabo atstovas ir dabartinis Holono „Hapoel“ vyr. treneris Danas Šamiras. – Tuomet „Maccabi“ klube turėjome „didįjį trejetą“ – Šarūną Jasikevičių, Anthony Parkerį ir Nikola Vujčičių. Jie patys dirigavo komandos žaidimui. Jiems tik padėdavome. Taip visuomet yra su gerais žaidėjais – tu padedi jiems laimėti ir būti sėkmingais. Su šia trijule, ypatingai Š.Jasikevičiumi, viskas buvo itin lengva.“

Š.Jasikevičius daugkartinių Izraelio ir Eurolygos čempionų ekipoje rungtyniavo 2003-2005 metais. Su „Maccabi“ klubu lietuvis laimėjo visus įmanomus titulus bei su Izraelio ekipa karaliavo Eurolygoje. D.Šamiro teigimu, Izraelyje Š.Jasikevičius prisimenamas ne vien dėl laimėtų titulų, bet ir dėl kitų dalykų, padėjusių lietuviui pasiekti neįtikėtiną populiarumą svečioje šalyje.

„Šaras patyrė daug gerų momentų ir kituose klubuose, pavyzdžiui, „Panathinaikos“ ar „Barcelona“. Jis visgi laimėjo Eurolygą su trimis skirtingomis ekipomis. Kaip bebūtų, Š.Jasikevičius Tel Avive prisimenamas dėl tų pergalingų dvejų metų, žaidimo stiliaus, emocijų, kurių dar niekas nesugebėjo pakartoti kartu su „Maccabi“. Dėl šių priežasčių jis populiarus Izraelyje kaip Barrackas Obama ar Bruce‘as Springsteenas“, – šypsojo Holono „Hapoel“ treneris.

Savo ruožtu buvęs tuometinės Tel Avivo ekipos narys – Guras Šelefas pripažįsta, kad jau tada buvo žmonių, įžvelgusių Š.Jasikevičiaus potencialą tapti vyriausiuoju treneriu.

„Prieš dešimt metų treneris Pini Gershonas, paklaustas, kuris iš jūsų auklėtinių turi didžiausią potencialą tapti treneriu, atsakė, kad Š.Jasikevičius vieną dieną gali tapti puikiu treneriu“, – kalbėjo kartu su Š.Jasikevičiumi žaidęs G.Šelefas.

„Savaitė su Kauno „Žalgiriu“ pašnekovai dalinosi mintimis apie Š.Jasikevičiaus darbą Kauno „Žalgiryje“. Krepšinio apžvalgininkas Mošė Barda seka žalgiriečių žaidimą ir stengiasi, esant progai stebėti Kauno ekipos rungtynes. Žurnalisto teigimu, Š.Jasikevičius – tikras profesionalo pavyzdys.

„Jis turi „tai“ faktorių, leidžiantį būti sėkmingu. O dabar jis yra ir nuostabus treneris. Žmonės mėgsta Š.Jasikevičių dėl jo profesionalumo ir gebėjimo suprasti žaidimą. Turi peržiūrėti daug krepšinio rungtynių, kad suprastum, ką jam pavyko pasiekti. Tai ypatinga“, – tikino žurnalistas.

Izraelyje „Žalgirio“ komandos treniruotę stebėjęs D.Šamiras atvirai prisipažino besimėgaujantis „Žalgirio“ komandos demonstruojamu žaidimu Eurolygoje. Specialisto nuomone sėkmingas „Žalgirio“ žaidimas Eurolygoje jo nestebina.

„Labai greitai visiems pasakiau, kad Šaras žino, ką daro. Eurolygoje man smagiausia stebėti „Žalgirio“ žaidimą. Tai dėl žaidimo stiliaus ir taip, kaip tas stilius išpildomas abejose aikštės pusėse. Manęs „Žalgirio“ sėkmė nestebina. Žinoma, yra ir gerų, ir blogų rungtynių. „Žalgiris“ – nėra talentingiausia Eurolygos ekipa. Mane, kaip trenerį, įkvepia „Žalgirio“ žaidimas. Norisi išbandyti tuos dalykus, kuriuos daro ir Kauno ekipa“, – aiškino D.Šamiras.

Šaltinis: http://zalgiris.lt/news/bc-zalgiris/70531/

Facebook Comments
Prašome pasidalinti