sveikinimai-mokytojams-kauno-radijo-tau-eteryje

Sveikinimai mokytojams Kauno radijo „TAU“ eteryje

0
12

Visą penktadienį ir šeštadienį radijo stoties „TAU“ tiesioginio eterio metu galite klausytis nuoširdžiausių mokinių sveikinimų mokytojo dienos proga. Radijo transliaciją išgirsite čia.

IMG_2807

Klausykitės tiesioginės radijo „TAU“ transliacijos internete (nuotr. radijas „TAU“)

Kiekvienų metų spalio penktąją  daugelio šalių gyventojai dėkoja vieniems svarbiausių žmonių mūsų gyvenimuose – mokytojams. Šie žmonės pasitelkę savo begalinę kantrybę ir neišsenkančią fantaziją kiekvieną dieną milijonus vaikų supažindina su mus supančiu pasauliu, su įvairių mokslo sričių įdomybėmis ir padeda pamilti mokymosi procesą.

Originalaus sveikinimo idėja

Dar praėjusį pavasarį Birštono merė Nijolė Dirginčienė norėdama originaliai ir nuoširdžiai pasveikinti mokytojus, parodė iniciatyvą rugsėjo mėnesį suorganizuoti konkursą „Nerealieji mokytojai“. Konkurso metu mokiniai buvo kviečiami įrašyti sveikinimus savo mylimiausiems mokytojams ir atsiųsti juos radijas „TAU“ komandai. Radijo „TAU“ kolektyvas, sužavėtas originalios idėjos, taip pat nusprendė, spalio 3 dieną, apsilankyti Birštono gimnazijoje, kurioje mokiniai visos dienos metu įrašinėjo savo kūrybiškus sveikinimus.

Džiuginantis mokinių įsitraukimas

IMG_2937

Mokinių sveikinimai (nuotr. radijas „TAU“)

Viso konkurso metu radijas „Tau“ gavo begales įdomių, originalių, o svarbiausia – labai nuoširdžių mokinių sveikinimų ir linkėjimų savo mylimiems mokytojams. Visa galybė išsakytų sveikinimų buvo ne tik įrašinėjami, jie taip pat bus transliuojami radijo stoties „TAU“ tiesioginio eterio metu penktadienį bei šeštadienį, o originaliausių sveikinimų nugalėtojai bus dar ir apdovanoti Birštono savivaldybės bei radijo stoties „TAU“ įsteigtais prizais.

Puikūs prizai laimėtojams

IMG_2759

Nugalėtojų laukia radijo stoties „TAU“ ir partnerių įsteigti prizai (nuotr. radijas „TAU“)

Pagrindinius prizus konkurso nugalėtojams dovanos Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ bei „Eglės“ sanatorija. Konkursą globoja Birštono merė N. Dirginčienė,kuriai Birštono gimnazijos bendruomenė reiškia nuoširdžią padėką už jos rūpestį, paramą ir padrąsinimą dalyvaujant projektinėje veikloje bei už tai, kad jie visuomet jaučiasi rūpestingai globojami.

Facebook Comments