revolut-plecia-kriptovaliutu-funkcija-programeleje-igalino-prieiga-prie-dar-dvieju

„Revolut” plečia kriptovaliutų funkciją programėlėje: įgalino prieigą prie dar dviejų

Prašome pasidalinti

Dar praėjusių metų gruodį „Revolut” pristatė naują funkciją, kuri daugiau nei 1.8 mln. programėlės vartotojų leidžia akimirksniu gauti prieigą prie kriptovaliutų. Be jau palaikomų Bitcoin, Litecoin ir Ether, Londono startuolis šiandien praneša pridėjęs ir Ripple (XRP) bei Bitcoin Cash (BCH).

Pasirinkimą pridėti XRP ir Bitcoin Cash lėmė didelė paklausa ir aktyviai reikštas susidomėjimas iš klientų bei tai, kad kelios iš svarbiausių pasaulio kriptovaliutų keityklų taip pat netrukus pradės palaikyti šias skaitmenines valiutas.

„Naująsias kriptovaliutas pasirinkome atsižvelgę į savo bendruomenės pageidavimus. Kai jų paklausėme, ką dar turėtume pridėti, XRP ir Bitcoin Cash paklausa buvo neginčytinai didžiausia. Po kelių mėnesių derybų ir programavimo, visi labai džiaugiamės rezultatu ir galimybe savo klientams pasiūlyti prieigą prie jau penkių kriptovaliutų”, – kalba Vlad Yatsenko, „Revolut” bendraįkūrėjas ir Technologijų vadovas.

„Revolut” klientai gali akimirksniu išsikeisti bet kurią iš 25-ių programėlėje palaikomų fiat valiutų į bet kurią iš 5-ių kriptovaliutų, nuolat realiu laiku sekti jų kurso pokyčius programėlėje, persiųsti kitiems „Revolut” vartotojams ar bet kada išsikeisti atgal, be to, programėlėje galima nusistatyti ir perspėjimą, kai kuri nors kriptovaliuta artėja prie norimos vertės.

„Pasaulyje toks kriptovaliutų pasiūlymas kol kas yra beprecedentis – jį kūrėme tam, kad pasiūlytume savo klientams patį paprasčiausią būdą gauti prieigą prie kriptovaliutų. Mūsų sukurtas įrankis skirtas masiniam vartojimui. Didžiajai daliai žmonių kriptovaliutos yra įdomios, tačiau juos atbaido mintys apie keityklas, privačius raktus ar „šaltąsias” pinigines. Todėl čia pamatėme didelę rinką tokiam pasiūlymui, kuris visiškai supaprastina ir pagreitina priėjimą prie virtualiųjų valiutų”, – teigia V. Yatsenko.

Praėjusį mėnesį neseniai vienaragio statusą pasiekęs startuolis pristatė ir išmaniąsias taupykles „Revolut Vaults”, kurios leidžia klientams suapvalinti kiekvieno atsiskaitymo sumą iki artimiausio sveiko skaičiaus ir smulkius pinigus automatiškai atsidėti taupymui. Ypač didelio dėmesio sulaukė galimybė smulkius pinigus iškart konvertuoti ir taupyklėse kaupti kriptovaliutomis. Lietuvoje taupyklių pildymas kriptovaliutomis tapo populiariausiu pasirinkimu po eurų.

APIE REVOLUT

„Revolut“ veiklą pradėjo 2015 liepą, pristatę pasauliui ambicingą tikslą reformuoti bankinį sektorių. „Revolut“ klientai gali mobiliosios programėlės pagalba vos per minutę atsidaryti einamąją sąskaitą, leisti pinigus 150-ia valiutų visame pasaulyje be papildomų mokesčių, aplikacijoje vienu metu laikyti ir valdyti iki 25-ių valiutų ir jas keisti naudojantis realiu – tarpbankiniu – valiutų kursu.

Kiek daugiau nei prieš du metus Londone įkurta įmonė visoje Europoje jau pasiekė 1,8 mln. vartotojų, kurie atliko per 60 mln. operacijų, kurių bendra vertė šiandien jau siekia 15 mlrd. JAV dolerių. Vienas iš greičiausiai augančių FinTech startuolių pasaulyje jau sulaukė 336 mln. JAV dolerių iš tokių investuotojų kaip „Index Ventures”, „Ribbit Capital”, „Balderton Capital” ir „DST Global”.

Facebook Comments
Prašome pasidalinti