Renault Sport Racing_1

Renault Sport Racing“ ir BP stiprina strateginius ryšius

Prašome pasidalinti

„BP Castrol“ toliau mažiausiai penkis metus rems „Renault Sport Racing“

BP ir „Renault“ įmonių grupė vasario 5d. per „Renault Sport Racing“ paskelbė, kad smarkiai stiprina savo ryšius, tai reiškia, kad pasaulinė energetikos bendrovė ir toliau mažiausiai penkis ateinančius metus rems „Renault Sport Formula One“ komandą bei ieškos naujų galimybių visame pasaulyje dirbti su „Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljansu.

 

Remdamiesi savo pirmojo bendrojo sezono patirtimi bei sėkmingu „Renault“ pirmininko ir generalinio direktoriaus Karloso Ghosn bei BP grupės generalinio direktoriaus Bobo Dudley susitikimu, kuriame buvo aptartos ateities vizijos, BP, „Castrol“ ir „Renault Sport Formula One“ komanda nusprendė toliau bendradarbiauti daugelyje sričių – tiek lenktynių trasoje, tiek ir už jos ribų. „BP Castrol“ ne tik tieks kurą ir tepalus, jų partnerystė žengs ir už Formulės 1 ribų, o partneriai bendradarbiaus kurdami pažangius mobilumo sprendimus ir naujas technologijas.

 

Džeromas Stolas, „Renault Sport Racing“ prezidentas, sakė: „Mes nepaprastai didžiuojamės galėdami pranešti apie tai, kad, 2017 metais pastatę tvirtus ir stabilius pagrindus, ir toliau stiprinsime savo santykius su „BP Castrol“. BP ir „Castrol“ pirmauja savo srityse, o tokios apimties, platumo ir trukmės partnerystė pabrėžia visų mūsų ketinimus ir tikslus.“

 

Tufanas Erginbilgicas, „BP Downstream“ generalinis direktorius, sakė: Siekiame tęstinių ryšių su „Renault-Nissan-Mitsubishi“ aljansu Formulėje 1 bei platesnio pasaulinio bendradarbiavimo, pavyzdžiui, kartu kurti bendrus pažangius mobilumo sprendimus ir naujas technologijas. Automobilių pramonė kinta greičiau nei bet kada anksčiau, o BP siekia išlikti lydere kuro ir tepalų gamyboje bei prekyboje. Ši partnerystė leidžia mums derinti puikius abiejų sutarties pusių įgūdžius ir žinias sprendžiant kylančius iššūkius bei tirti šios sparčiai besivystančios rinkos galimybes.

 

BP ir „Castrol“ yra oficialūs „Renault Sport Formula One“ komandos degalų ir tepalų tiekėjai. „Castrol“ taip pat tiekia tepalus komandos „Enstone“ techniniam centrui bei „Renault Sport Racing“ Viry-Châtillon variklių eksploatavimo bazei.

 

BP ir „Castrol“ prekės ženklai ir toliau bus matomi ant Formulės 1 komandos uniformų, taip pat ir ant 2018 m. „R.S.18“ automobilio, kuris internete bus pristatytas vasario 20 d.

 

Facebook Comments
Prašome pasidalinti