pramogos-su-kolegomis-patarimai-kaip-issirinkti-tinkamiausia

Pramogos su kolegomis: patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią

0
18

Team building – komandos formavimas yra labai svarbus kiekvienos įmonės sėkmingos veiklos veiksnys.  Tai padeda darbuotojams geriau pažinti vienas kitą, susidraugauti, perprasti vienas kito charakterio subtilybes. Kai atmosfera darbo vietoje gera, tada ir darbas vyksta sklandžiau, ir rezultatai kur kas geresni.

Kaip vyksta team building? Tiesą sakant, komandos formavimui svarbus kartu leidžiamas laisvalaikis, nes neformalioje aplinkoje visi labiau atsipalaiduojame, galime laisviau bendrauti. Jeigu siekiate labiau suvienyti savo darbuotojus ir galvojate, kokia bendra veikla jiems tiktų bei patiktų, skubame jums į pagalbą ir siūlome keletą puikių idėjų.

Vyno bei sūrių degustacija

Puiki pramoga norintiems atrasti gurmaniškus skonius, įgyti daugiau žinių apie vynus, jų rūšių ypatybes, derinimo su sūriais taisykles, susipažinti su neįprastų patiekalų, produktų istorija.

Ikrų degustacija

Kartu su kolegomis pasinerkite į gurmaniškų skonių kelionę ragaudami skirtingų rūšių žuvų ikrus. Degustacijos metu atrasite savo mėgstamiausius ikrus, praplėsite žinių bagažą apie šį aristokratų jau nuo senų laikų mėgstamą maistą.

Šokolado fondiu

Šokolade vilgomi vaisiai, riešutai, marcipanas ir smagūs pokalbiai su kolegomis – tobula bei skani pramoga su bendradarbiais. Esame tikri, kad toks laiko praleidimo būdas patiks visiems jūsų kolegoms. Galima nemėgti įvairių maisto produktų, bet šokoladą mėgsta visi.

Veganiško maisto degustacija

Šios edukacinės degustacijos metu paskanausite veganiškų patiekalų, sužinosite įdomios informacijos apie veganizmą. Įsitikinsite, kad patiekalai, paruošti nenaudojant gyvulinės kilmės produktų, yra ne tik sveiki, bet ir skanūs.

Arbatos gėrimo ceremonija

Paskanausite kolekcinių arbatų, kurių skonis bei kvapas leis jums mintimis nukeliauti į Kiniją, laikomą arbatos gimtine. Būtent šioje šalyje, Kinijos Junanio provincijoje jau daugiau nei 3000 metų auginama arbata.

Pabėgimas iš galvosūkių kambario

Toks laisvalaikio praleidimo būdas sužavės azartiškus, atkaklius, iššūkius mėgstančius žmones. Suburkite kolegų komandą ir leiskitės į linksmus nuotykius. Tai tikrai dar labiau suvienys bendradarbius.

Skrydis oro balionu

Nepamirštami įspūdžiai – garantuoti. Pakilkite virš žemės, pamatykite miesto stogus iš labai aukštai ir tegul lengvas, švelnus vėjelis kedena jūsų plaukus.

Pramogos nuotykių parke

Galėsite pasirinkti norimo sudėtingumo trasą pagal savo fizinį pasirengimą. Nuotykių parke ne tik puikiai praleiskite laiką gryname ore, bet ir pasportuosite. O sportas – sveikata.

Rekomenduoja Christmas2Business organizatoriai

Facebook Comments