Patvanka I vieta

Pečiulionio, Paulausko ir Palšio vedinas „Grifonas“ KKML Veteranų 50+ lygos finale pranoko „Patvanką“

Nuo 2013-2014 metų sezono Veteranų 50+ lygoje dominavusi „Patvanka“ šįkart sulaukė didžiausio iki šiol pasipriešinimo. Čempionato finale „Grifonas“ dideliu skirtumu 89:64 nukarūnavo „Patvanką“, tačiau sportiniai principai šįkart nustumti į šalį. Šypsenų ir pozityvo buvo daug – ir taip nugalėtojų, ir taip pralaimėjusių.

„Grifonui“ aukso medalius garantavo puikiai sužaidęs didysis trejetas – Nerijus Paulauskas, Giedrius Pečiulionis ir Aurimas Palšis. Jie kartu pelnė net 76 taškus ir surinko 96 naudingumo balus.

Naudingiausio finalo žaidėjo vardas atiteko Nerijui Paulauskui, kuris surinko 25 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Po finalo aukso medaliais pasipuošęs Giedrius Pečiulionis sakė: „Jau tas amžius, kai tu ateini tiesiog gerai praleisti laiką. Tie, kurie žaidė daug, dabar tiesiog nori gerai praleisti laiką, pabūt kartu, pabendrauti ir tuo pačiu nepamiršti to krepšinio.

Linkėjimus noriu perduoti visiem, kurie dar sportuoja, dar myli tą oranžinį kamuolį ir kurie patys savęs dar nenuvertina. Savęs nuvertinimas, atsigulimas į lovytę, tas alaus bokaliuko gėrimas namuose ir žiūrėjimas televizoriaus yra skirtingas dalykas. Mes derinam tai kartu su sportu.“

Pralaimėjimo nelabai sureikšmino ir prieš finalinę dvikovą savo komandos pergalę spėjęs Romanas Brazdauskis: „Sakiau, kad laimėsiu ir vasada tai sakysiu. Kol būsiu gyvas, tol sakysiu. Neišėjo – kitąkart laimėsiu. Kiekvienas pralaimėjimas yra žingsnis pergalės link.

Matėt, kaip gražiai viskas pas juos ėjo su tritaškiais. Kaip Darius sako, trys taškai yra daugiau nei du. Tai jo šįkart mums tikrai trūko.“ – „Patvankos“ snaiperio Dariaus Lukmino trūkumą finale komentavo R. Brazdauskis.

Paklaustas, kokį vaidmenį gyvenime užima krepšinis, „Patvankos“ vidurio puolėjas rėžė metų frazę: „Yra toks kvapas: muilo, prakaito, kojinių ir alaus kvapas. Tas mišinys yra nepakartojamas. Kas to kvapo nėra užuodęs, turbūt nesupranta, apie ką yra kalba.“

Veteranų 50+ bronza pasidabino KTU „Omega“. Dvylika minučių mažajame finale pirmavusi „Banga 25“ vėliau iniciatyvą perlaido KTU „Omegai“, o ši dideliais žingsniais nuskuodė bronzos medalių link.

KTU „Omega“ nuo 2012-ųjų savo 50+ lygos kolekcijoje turi vieną aukso, tris sidabro bei du bronzos medalių komplektus.

„Kaip sako, dėl trečios vietos yra kovojama, o jei žaidi finale – medalį jau bet kokiu atveju turi. Tai ta trečia vieta visada yra saldi, maloni, tuo labiau, kai susirenka vis tie patys žmonės, su kuriais mes daug metų bendraujam, žaidžiam. Tai tampa tikrai gera tradicija, gero laiko praleidimas, aišku, prideda ir sveikatos. Šiais laikais tai yra pagrindiniai dalykai.“ – po laimėtų rungtynių kalbėjo rezultatyviausiai (15 tšk.) KTU „Omegos“ gretose žaidęs Edvinas Česnaitis.

Optimistiška nuotaika spinduliavo ir „Bangos 25“ treneris Vilius Peseckis: „Tikrai neliūdim. Turbūt įdomiausias dalykas ir yra susirinkti į bendraamžių tarpą. Žinot, žaidžiančių šešiasdešimtmečių nėra tiek daug. O nuotaikas patys sau pasikeliam ir patys sau susigadinam. Nieko nepadarysi, čia žaidimas, o jie tiesiog stipresni – štai ir visos problemos.“

Facebook Comments