Rokas Kondratavičius (nuot. autorius – Linas Šilkaitis)

Naujuoju „Aisčių-LSU“ strategu tapo R. Kondratavičius

Prašome pasidalinti

Nenumaldomai artėjant naujajam Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezonui, gretas būsimiesiems mūšiams rikiuoja ir Kauno „Aistės-LSU“. Praėjusiais metais penktąją vietą reguliariajame sezone užėmęs ir ketvirtfinalio etapą pasiekęs laikinosios sostinės klubas šiemet nusiteikęs kilti dar aukščiau.

Nuolatos jaunatviška energija garsėjanti Kauno komanda atitinkamas pajėgas subūrė ir trenerių štabe. Naujuoju ekipos strategu, o sykiu ir jauniausiu vyr. treneriu visoje LMKL tapo Rokas Kondratavičius, pasirašęs trijų metų sutartį. 23 metų krepšinio specialistas „Aisčių-LSU“ klube darbuosis jau penktąjį sezoną – iki tol R. Kondratavičius dirbo trenerio asistentu, o 2015/2016 m. sezone laikinai ėjo ir vyr. trenerio pareigas.

„Aistėms-LSU“ taip pat pavyko išsaugoti branduolį: komandoje liko septynios praėjusio sezono žaidėjos. Tikromis klubo senbuvėmis galima vadinti ketvirtą sezoną paeiliui Kaune rungtyniausiančias Helmą Vyšniauskaitę bei Godą Vašurenkaitę, trečiąjį sezoną žais Gintarė Paulauskaitė ir Karolina Kazočiūnaitė. 185 cm ūgio G. Paulauskaitė praėjusį sezoną buvo ne tik viena šokliausių, bet ir taikliausių lygos krepšininkių, tritaškius mesdama 43,6% taiklumu. Universalumu ne kartą blykstelėjo ir K. Kazočiūnaitė – aštuoniolikmetė puolėja vis pasižymėdavo ne tik pelnomais taškais, bet ir sėkminga kova kitose aikštelės vietose. Komandoje taip pat liko visai neseniai LMKL debiutavusi, bet iškart rezultatyviu žaidimu pasižymėjusi devyniolikmetė gynėja Klaudija Serkevičiūtė (9,6 tšk. per mačą), viena žemiausių lygos žaidėjų, praėjusį sezoną sėkmingai įrodinėjusi, jog esmė ne ūgyje, o smūgyje – 166 cm ūgio įžaidėja Deimantė Žukaitė, o klubo senbuvių sąrašą užbaigia dvidešimtmetė 190 cm ūgio vidurio puolėja Dalia Wydra, taip pat Kaune rungtyniausianti antrus metus paeiliui.

Nemaža „Aisčių-LSU“ dalis vasarą neturėjo daug laiko poilsiui. Būsimasis komandos vairininkas R. Kondratavičius darbavosi šalies jaunučių merginų rinktinės trenerių štabe, K. Kazočiūnaitė ir K. Serkevičiūtė su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo Europos jaunių U18 čempionate Vengrijoje, H. Vyšniauskaitė ir Lietuvos jaunimo rinktinė grūmėsi Senojo žemyno jaunimo U20 pirmenybėse Portugalijoje, o D. Žukaitė ir G. Paulauskaitė kartu su dar dvejomis buvusiomis „Aisčių-LSU“ žaidėjomis Gryte Markevičiūte bei Kamile Berenyte iš EUSA Europos 3×3 krepšinio čempionato grįžo ne tuščiomis – Kroatijoje vykusiame turnyre buvo iškovoti sidabro medaliai.

Artimiausiu metu bus paskelbta informacija ir apie komandą papildžiusias naujokes.

 

Facebook Comments
Prašome pasidalinti