MAPFRE Renault

MAPFRE ĮTVIRTINO SUSITARIMĄ SU „RENAULT“ ĮMONIŲ GRUPE

Prašome pasidalinti

• Paryžiuje, MAPFRE pirmininko ir generalinio direktoriaus bei „Renault“ pirmininko ir generalinio direktoriaus susitikime, buvo paskelbtas „Renault Sport Formula One“ komandos rėmimo susitarimas.
• „Renault Sport Formula One“ komanda ir MAPFRE išplėtė ir sustiprino savo susitarimą ateinantiems penkiems metams.
• Abi bendrovės kartu dirbs, ieškodamos bendrų sprendimų, susijusių su mobilumu ir draudimo paslaugų vaidmeniu ateities automobilių pramonėje.

Po pirmųjų teigiamų bendradarbiavimo metų – 2017 m. – MAPFRE sutiko atnaujinti ir išplėsti savo susitarimą su „Renault Sport Formula One“ komanda. Ispanijos draudimo bendrovė taps vienu pagrindinių oficialių komandos rėmėjų ateinančius penkis sezonus.

Sausio 30 d. Paryžiuje, MAPFRE pirmininko ir generalinio direktoriaus Antonio Huertas bei „Renault“ pirmininko ir generalinio direktoriaus Karloso Ghosn susitikime, pristatytas susitarimas – tai daug daugiau nei vien tik sporto rėmimas. Susitarimas atveria duris MAPFRE ir „Renault“ įmonių grupei ieškoti papildomų mobilumo sprendimų ir sprendimų, susijusių su draudimo paslaugų vaidmeniu ateities automobilių pramonėje.

„Šis susitarimas su „Renault“ įmonių grupe leis mums toliau propaguoti MAPFRE prekės ženklą ir jo vertybes visame pasaulyje,“ – paaiškino MAPFRE pirmininkas ir generalinis direktorius Antonio Huertas. „Formulė 1“ tai ne tik konkurencingas sportas, bet ir galimybė išbandyti naujas technologijas, kurias galės naudoti ir visa visuomenė. Ši filosofija puikiai tinka mūsų strateginei ateities pozicijai.“

„Tai nuostabu, kad po teigiamo pirmojo bendro sezono MAPFRE nusprendė ateityje dar labiau prisidėti prie komandos,“ – pridūrė „Renault Sport Racing“ prezidentas Džeromas Stollas. „MAPFRE yra bendrovė, kuri nestovi vietoje, ir mes džiaugiamės, galėdami prisidėti prie šio prekės ženklo žinomumo pasaulyje. Mūsų santykiai su MAPFRE pabrėžia „Formulės 1“ ir komandos siekius bei galimybes, o ši ilgalaikė partnerystė – tai „Renault“ įmonių grupės ir MAPFRE galimybė kartu kurti naujus projektus. Mes tikimės, kad ateinančiais sezonais mes toliau sieksime savo užsibrėžtų tikslų.“

Susitikime Paryžiuje dalyvavo „Renault Sport Racing“ prezidentas Džeromas Stollas, RCI banko ir paslaugų generalinis direktorius Džianlukas De Ficchy bei „Renault“ įmonių grupės gamybos ir tiekimo grandies vykdomasis viceprezidentas Chose Vicentas de los Mozos. Taip pat dalyvavos MAPFRE viceprezidentas Ignacijus Baeza ir šios grupės vyriausiasis verslo, klientų ir inovacijų pareigūnas Chose Manuelis Corralas.
MAPFRE prekės ženklas bus aiškiai matomas ant abiejų automobilių priekio ir šonų, taip pat ant Karloso Sainzo, ispanų vairuotojo, ir Niko Hulkenbergo, Vokietijos vairuotojo, uniformų ir šalmų.

MAPFRE – tai pasaulinė draudimo bendrovė, veikianti penkiuose žemynuose, tai pagrindinis draudikas Ispanijos draudimo rinkoje, taip pat pirmaujanti tarptautinė draudimo grupė Lotynų Amerikoje ir viena iš dešimties didžiausių draudimo grupių Europoje. MAPFRE bendrovėje dirba daugiau kaip 37 000 profesionalų ir teikia paslaugas maždaug 37 milijonams klientų visame pasaulyje. 2016 m. bendrovės pajamos viršijo 27 milijardus eurų, o grynasis pelnas siekė 775 milijonus eurų.

RENAULT SPORT RACING: daugiau nei 115 metų automobilių sportas yra neatsiejama „Renault“ DNR dalis. „Renault“ startavo daugiau kaip 600 „Formulės 1“ lenktynių ir laimėjo 11 vairuotojų titulų, 12 konstruktorių įvertinimų ir ne mažiau kaip 173 didžiojo prizo pergales.

2016 m. „Renault“, paskatinta šių garbingų įrašų ir siekdama dar kartą patvirtinti savo įsipareigojimus sportui, įkūrė visiškai naują kompaniją, apimančią visą prekės ženklo automobilių sporto veiklą – „Renault Sport Racing“ – ir kitą – „Renault Sport Cars“ – skirtą valdyti vystymo ir pardavimo portfelį. Pagrindiniai uždaviniai buvo propaguoti platesnei auditorijai bendrovės automobilių sporto aistrą, tuo pačiu didinant gaminamų lenktynių, ralio bei įprastų kelių sportinių modelių automobilių technologinę sąveiką. Nuo 2016 m. vasario mėnesio „Renault Sport Racing“ kontroliuoja ir koordinuoja visą „Renault““ automobilių sporto veiklą, nuo „Formulės 1“ ir „Formulės E“ iki „Renault Sport“ serijų. Šiuo metu „Renault Sport Racing“, apjungianti dviejų pagrindinių bendrovės objektų – Prancūzijoje, Viry Chatillon, ir Jungtinėje Karalystėje, Enstone, – darbuotojus bei įrangą, užtikrintai stiprina „Renault“ įsipareigojimus automobilių sportui.

Facebook Comments
Prašome pasidalinti