kauno-rajone-pamineta-tarptautine-zmoniu-su-negalia-diena

Kauno rajone paminėta tarptautinė žmonių su negalia diena

0
6

Gruodžio 3-iąją minime Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Šia proga Vilkijos miesto bibliotekos bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė, tęsdama akciją „Aš ir Tu – tai Mes 2018“, išreikšdama pagarbą likimo nuskriaustiems žmonėms su Vilkijos parapijos klebonu Linu Šipavičiumi sekmadienį pakvietė Vilkijos neįgaliųjų sąjungos narius bendrai maldai.

Į Šv. Jurgio bažnyčią rinkosi parapijiečiai, žmonės, turintys negalią, jų šeimų nariai, artimieji ir draugai. Buvo trumpai pristatyta Vilkijos neįgaliųjų sąjungos veikla, pasidžiaugta gražiais ir prasmingais darbais.

Po mišių pabūti kartu ir pasidalyti kasdieniais rūpesčiais rinktasi į Vilkijos neįgaliųjų sąjungos patalpas. Čia prie puodelio arbatos diskutuota apie sąjungos narių nuveiktus darbus, vykdomus projektus.

Pirmininkė Genovaitė Skakauskienė, rodydama narių rankomis pasiūtas prijuostes, iš karoliukų suvertus rožančius ir kitus rankdarbius, džiaugėsi gražiu bendradarbiavimu su biblioteka, dėkojo seniūnui Kaziui Bačėnui už palaikymą ir supratingumą, Vilkijos parapijos klebonui Linui Šipavičiui už maldą, kuri sušildė jų širdis. Anot pirmininkės, žmonės su negalia išreiškia didžiulį norą integruotis į visuomenę, kurioje galėtų jaustis įvertinti.

Akcija „Aš ir Tu – tai Mes“ tampa nenutrūkstama tradicija mūsų krašte. Esame laimingi, kad mūsų kraštas yra neabejingas likimo nuskriaustiems žmonėms.

Vilkijos miesto bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė

KRS inf.

Facebook Comments