kauniete-seimo-nare-ragina-r-karbauski-ir-seimo-pirmininka-atsiriboti-nuo-v-acienes-pareiskimu

Kaunietė seimo narė ragina R. Karbauskį ir Seimo pirmininką atsiriboti nuo V. Ačienės pareiškimų

Prašome pasidalinti

Specialiųjų tyrimų tarnybai dėl įtarimų stambiu kyšininkavimu sulaikius Raseinių savivaldybės administracijos direktorių Remigijų Ačą, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį, ragindama juos atsiriboti nuo frakcijos kolegės Vidos Ačienės pareiškimų bei atšaukti ją iš Seimo Antikorupcijos komisijos, perkeliant dirbti į kitą Seimo komitetą ar komisiją.

„STT sulaikius Remigijų Ačą dėl įtarimų stambiu kyšininkavimu, jo žmonos, LVŽS frakcijos narės Vidos Ačienės tolesnis darbas Seimo Antikorupcijos komisijoje sukeltų visuomenėje pagrįstą nepasitikėjimą bei diskredituotų svarbios parlamentinės priežiūros komisijos darbą. Ponios V. Ačienės pasisakymai, kad jos vyro sulaikymas yra susijęs su artėjančiais rinkimais taip pat sėja nepasitikėjimą teisėsaugos institucijų darbu bei tokiu būdu joms daromas tiesioginis politinis spaudimas. Raginame p. Ačienę į šią komisiją delegavusios valstiečių frakcijos seniūną R. Karbauskį griežtai atsiriboti nuo jo kolegės pareiškimų ir taip pat paraginti Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį atsiriboti bei ją nedelsiant atšaukti iš Seimo Antikorupcijos komisijos”, – ragina R.Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Seimo narė Vida Ačienė lapkričio 5 d. „Žinių radijo“ laidoje, komentuodama jos vyro sulaikymą teigė, kad „peršasi tokia mintis, kad turbūt prasidėjo rinkimai“.

Išsamiau su kreipimusi į R. Karbauskį susipažinti galite čia
Plačiau su kreipimusi į Seimo Pirmininką susipažinti galite čia

 

tsajunga.lt inf.

Facebook Comments
Prašome pasidalinti