kaune-startavo-prekyba-naujausiu-apple-flagmanu

Kaune startavo prekyba naujausiu „Apple“ flagmanu

0
10

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį atvykę į didžiuosius „Topo centrus“ galėjo stebėti vaizdus, primenančius „iPhone“ startą bet kurioje šalyje: didžiausias Lietuvoje elektronikos prekybos tinklas „Topo Centras“ pradėjo prekybą naujuoju „Apple“ flagmanu „iPhone Xs“ bei „iPhone Xs Maxx“ . Prekybos pradžios renginiai vyko Vilniuje, „Apple Shop“ bei Kaune, didžiausiame „Topo centre“ esančiame Savanorių pr. 206A.

Kadangi tai yra „S“ serijos atnaujinimas („Apple“ didesnius telefonų atnaujinimus pristato tik kas 2 metus), naujasis „iPhone Xs“ atrodo taip pat, kaip ir 2017-ųjų pabaigoje pristatytas „iPhone X“.

Naujasis „iPhone Xs“ gavo IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą bei tvirtesnį stiklą. Nors naujasis telefonas kaip du vandens lašai panašus į „iPhone X“, tai neturėtų nuvilti nei vieno naujojo flagmano šeimininko: net praėjus metams tai yra tiesiog stulbinančiai atrodantis prietaisas. Na, o tie, kas nori parodyti, kad turi būtent naujausią „Apple“ telefoną, gali pasirinkti naujai pristatytą auksinę spalvą, kuri realybėje atrodo tiesiog pribloškiančiai. Būtent ši spalva buvo pati populiariausia išankstinės prekybos metu, o tokius telefonus rinkosi kas antras įsigyjantis naująjį „iPhone“.

„Apple“ OLED ekranas džiugins kiekvieno savininko akis, o ir iškirptės telefonų ekranų viršuje jau daugeliui tapo įprastomis ir nustatė naują telefonų standartą, kuriuo pasekė kiti gamintojai. Šiemet nei vienas iš išleistų „iPhone“ nebeturi pirštų atspaudų skaitytuvo ir to tikrai nepasigesite – „Face ID“ jau ir praeitais metais veikė puikiai, o šiemet ši technologija džiugina dar labiau dėl to, kad „iPhone Xs“ turi dar spartesnį „A12 Bionic“ procesorių. Jis leidžia ne tik greičiau atrakinti telefoną, bet ir žaisti dar sudėtingesnius žaidimus ar naudotis papildytos realybės programomis.

Didžiausio atnaujinimo sulaukė „iPhone Xs“ kamera – ji nuo šiol yra daug įspūdingesnė. „Topo Centro“ ekspertų teigimu, tai yra neabejotinai viena geriausių kamerų rinkoje ir gali konkuruoti su tokiais įrenginiais kaip „Huawei P20 Pro“, „Samsung Galaxy Note9“ ar „Google Pixel 2“.

Labiausiai naudojant kamerą turėtų priblokšti naujasis išmanus HDR režimas, kuris panaudoja visą „Apple A12 Bionic“ galią. Dėl naujausių programinės įrangos algoritmų, nuotraukos, darytos esant itin sudėtingoms sąlygoms, atrodo daug geriau ir natūraliau. Ar kada nors esate bandę fotografuoti medžius priešais saulę? Arba šunį saulėlydžio fone? Tokiu atveju dažniausiai yra matoma tik ryški arba tik tamsesnė kadro dalis. Na, o išmanusis HDR režimas leis matyti visas detales, net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms.

Nauji kameros jutikliai taip pat įsileidžia šiek tiek daugiau šviesos, o tai reiškia, kad naktį kadrai bus ryškesni ir detalesni. „Topo Centro“ ekspertų manymu, didesni sensoriai ypač pravers lietuviškos žiemos metu, kai lauke bus nuolat tamsu ir gatves puoš kalėdinės šviesos.

Jeigu labiau mėgstate fiksuoti portretines nuotraukas, „Apple“ pateikė gerų naujienų: nuo šiol galėsite keisti nuotraukos fono išliejimą ir po to, kai užfiksuosite kadrą. Tai reiškia, kad jeigu vėliau nuspręsite, jog foną reiktų išlieti mažiau, galėsite savęs negraužti – tereiks pakeisti vos vieną nuotraukos nustatymą. „Topo centro“ ekspertams bandant naująjį flagmaną pavyko padaryti dar kokybiškesnes portretines nuotraukas nei su ankstesniais modeliais.

Ko gero, kiekvienas tikėjosi geresnės kameros, bet tik kai kurie galvojo pagalvoti, kad „Apple“ šiemet patobulins ir garsiakalbių kokybę. Stereo efektas žiūrint vaizdo įrašus ar klausant muzikos nuo šiol yra ryškesnis, o pats garsas skamba kokybiškiau ir garsiau. Taip, tai yra smulkmena, bet dėl savo netikėtumo ji yra itin maloni.

„iPhone Xs“ atsinešami atnaujinimai labiausiai bus pastebimi tiems, kas dažniau naudoja papildytą realybę, kamerą ar žaidžia žaidimus. Norintys visas išvardintas inovacijas savo kišenėje turėti jau dabar, naująjį „Apple iPhone Xs“ jau nuo penktadienio gali įsigyti „Topo Centro“ parduotuvėse ar www.topocentras.lt.

Prieinamiausias – 1169 Eur kainuojantis 64 GB „iPhone Xs“,  o tos pačios talpos „iPhone Xs Maxx“ kainuos 1269 Eur. Už vidutinės, 256 GB talpos „iPhone Xs“ mokėsite 1339 Eur, o didesnįjį iPhone Xs Maxx – 1439 Eur. Maksimalios, 512 GB talpos flagmanai kainuos atitinkamai 1569 bei 1669 Eur. Telefonai startuoja su trijų spalvų gama ir galite rinktis tarp auksinės (Gold), pilkos (Space Grey) bei sidabrinės (Silver) spalvų.

Facebook Comments