kaune-neeilinis-ivykis-reikalaujama-grazinti-mazamecius-seimai

Kaune neeilinis įvykis – reikalaujama grąžinti mažamečius šeimai

Prašome pasidalinti

Savaitės pradžioje Kauną ir visą Lietuvą sukrėtė neeilinis įvykis – iš pažiūros tvarkinga ir inteligentiška kauniečių šeima kuriam laikui prarado teisę matytis su dviem mažamečiais savo vaikais.

Trečiadienį nuo pietų kauniečiai renkasi į Nemuno gatvėje, Kaune, prie 31 numeriu pažymėto pastato vykstantį piketą, kurio tikslas – atkreipti Vaikų teisių komiteto atstovų dėmesį į šį keistą įvykį ir pareikalauti grąžinti mažamečius bent jau jų, niekuo nekaltinamam, tėvui.

Vaikų mamos teigimu, viskas prasidėjo dar praėjusio mėnesio pabaigoje, kai ji su abiem savo atžalomis išvyko į Panemunės mišką pasivaikščioti. Čia jos sūnus ištrūko iš mamos rankų ir pasileido bėgti į dviračių taką. Mama įvertinusi situacijos nesaugumą ėmė vytis sūnų, o pasivijusi kelis kartus ranka sudavė per kombinezoną, tačiau vaikui to nepajutus ir nesupratus, kad jis elgiasi netinkamai, mama sudavė vaikui per ranką.

IMG_2270_edited
Mitingas Kaune dėl vaikų susigrąžinimo (nuotr. Vytis Šulinskas)

Įvykį matęs asmuo nusprendė kreiptis į atitinkamas institucijas. Dėl šios priežasties dviejų mažamečių vaikų mama atsidūrė areštinėje. Kauno Vaiko teisių apsaugos darbuotojai nustatę aukštą grėsmingumo lygį šeimos namuose nusprendė paimti vaikus iš šeimos.

Savaitės pradžioje vaikų mama ir pagrindinė situacijos kaltinamoji pranešė, kad, jos žiniomis, vaikai į šeimą negali būti grąžinami iki teisminio proceso pabaigos, tačiau antradienį buvo pranešta, kad vaikai visgi gali sugrįžti į šeimą.

Vaikų mama viešai paskelbė, kad antradienį 12 val. nesulaukus vaikų namuose bus pradėta „protesto akcija“ dėl vaikų susigrąžinimo.

http://www.kaunieciams.lt/kaune-neeilinis-ivykis-reikalaujama-grazinti-mazamecius-seimai/Nuotr. Vytis Šulinskas#Kaunas #kaunieciams #vaikai #vaikoteisiuapsauga

Posted by Kauniečiams on 2018 m. Spalis 24 d., Trečiadienis

Facebook Comments
Prašome pasidalinti