11734_1ad59bc0c34513fe676aa377d21bfc02

Kaime prasideda pavasaris!

Prašome pasidalinti

Balandžio 26 d. 9 val. 399 salėje Žemės ūkio ministerijoje rengiama spaudos konferencija, skirta pirmą kartą Lietuvoje įvyksiančiai akcijai „Atviros dienos kaime“.

Svarbiausias akcijos tikslas – kad miesto žmonės, o ypač vaikai, pamatytų, kuo gyvenama kaime, kaip ūkininkaujama, kaip puoselėjamos kultūrinio paveldo tradicijos. „Atviros dienos kaime“ – tai neeilinė galimybė iš pirmų lūpų išgirsti ir pamatyti, kokį kelią nueina pamėgti produktai, kol patenka ant stalo.

Po spaudos konferencijos žiniasklaidos atstovai išvyks į pažintinį turą „Gerieji Lietuvos kaimo plėtros programos pavyzdžiai“, kurio metu aplankys ūkius ir sodybas Kaišiadorių, Kelmės, Šakių, Kauno rajonuose.

Visi šie ūkiai š. m. gegužės 27–28 dienomis atvers savo duris Lietuvos kaimo turizmo asociacijos inicijuojamos akcijos „Atviros dienos kaime“ lankytojams. Iš viso svečių iš miesto lauks net 67 sodybos, ūkiai, kultūros namai, lankytojų centrai, amatininkai, bendruomenės. Kiekvienas duris atversiantis šeimininkas akcijos dienomis bus paruošęs išskirtinių pasiūlymų. Lankytojai bus kviečiami pasimėgauti kaimo siūlomomis pramogomis bei veiklomis, įsigyti užaugintų bei pagamintų produktų ar tiesiog sužinoti apie galimybes atostogauti kaime.

Visus lankomus ūkius ir sodybas rasite čia. Čia pateikti išsamūs ūkių ir sodybų akcijos pasiūlymai, apsilankymo laikai ir kontaktinė informacija. Akcijai specialiai paruoštas žemėlapis padės Jums suplanuoti kuo patogesnį maršrutą dienai ar net dviem po daugelį ūkių ir sodybų.

Sekite Facebook profilį atostogoskaime.lt ir sužinokite visus įdomiausius bei patraukliausius akcijos pasiūlymus bei naujienas #AtvirosDienosKaime.

Šaltinis: zum.lrv.lt

Facebook Comments
Prašome pasidalinti