hesburger-spurtuoja-bulgarijoje-atidaro-devynis-naujus-restoranus

„Hesburger“ spurtuoja Bulgarijoje – atidaro devynis naujus restoranus

Šį pavasarį didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ itin sparčiai plečiasi Bulgarijoje – tinklo restoranų skaičius šioje šalyje artimiausiomis savaitėmis išaugs dvigubai ir pasieks 16.

„Bulgarijoje įsigijome septynis restoranus, kuriuose iki šiol veikė „Burger King“ užkandinės, dar du restoranus atidarysime kitose naujose vietose. Šio sandorio dėka „Hesburger" taps pastebimu Bulgarijos greitojo maisto rinkos dalyviu. Planuojame, kad devyni nauji „Hesburger" restoranai atvers duris per artimiausias kelias savaites“, – sakė „Hesburger“ tarptautinės plėtros ir rinkodaros direktorė Ieva Salmela.

Nauji „Hesburger" restoranai Bulgarijoje įsikurs Saulėto kranto kurorte, Sliveno ir Plovdivo miestuose bei kitose patraukliose vietose, pavyzdžiui, šalia pagrindinių kelių.

„Bulgarijos rinka mūsų tinklui yra patraukli savo dydžiu. Šiais metais mes norime paskatinti klientus išbandyti mūsų produktus ir stiprinti savo prekės ženklo žinomumą“, – sakė I. Salmela.

Planuoja 50 restoranų

„Hesburger“ Bulgarijoje planuoja per ateinančius dešimt metų atidaryti 50 restoranų ir išplėsti tinklą visos šalies mastu.

Šiemet investicijos šioje šalyje sudarys apie 6-7 milijonus eurų. Planuojama, kad per dešimt metų investicijos Bulgarijoje pasieks 35 milijonus eurų.

„Hesburger“ Bulgarijoje siūlo savo gerai žinomus produktus: mėsainius, tortilijas, užkandžius ir desertus. Meniu taip pat yra specialus gėrimas airanas, gaminamas jogurto pagrindu.

Apie „Hesburger”

„Hesburger” – Suomijoje įsikūrusi šeimos bendrovė, kurios istorija prasidėjo prieš 50 metų. Restoranų tinklas buvo įkurtas 1966 m., kai Naantali miestelyje buvo atidarytas grilio kioskas. Pirmasis „Hesburger“ restoranas duris atvėrė 1980 m. Turku mieste ir pamažu užkariavo vietinę rinką bei aplinkinius regionus. Iš viso 459 „Hesburger“ restoranų dirba daugiau kaip 6700 darbuotojų. Lietuvoje bendrovė veikia nuo 2007 m., šiuo metu 51-ame restorane dirba 618 žmonių.

Facebook Comments