gefco-su-partneriais-ieskos-motociklu-stovu-sekimo-sprendimo

GEFCO su partneriais ieškos motociklų stovų sekimo sprendimo

0
20

Partnerystė su „Actility“ ir „Wakeo“ įgalins GEFCO pasiūlyti naujovišką, individualų sprendimą, skirtą racionalizuoti stovų valdymo procesus Europoje, toliau stiprinant lyderystę automobilių logistikoje. Šis žingsnis taip pat kurs unikalią pridėtinę vertę GEFCO klientams, įgyvendinant inovacijų strategiją, kuri praėjusiais metais paskatino pradėti dar vieną svarbią partnerystę su akceleratoriumi „Techstars“.

Naujoviškas, individualus sprendimas, teikiantis pridėtinę vertę klientams

Kai motociklai iškeliauja iš gamyklos, jie yra laikomi ir gabenami platintojams ant stovų. Stovų trūkumas didina kaštus ir kelia gamybos valdymo problemų. Stovus nėra lengva sekti, o kartais jie yra pametami arba pavagiami, todėl gamintojų turimas stovų parkas sumažėja, o pristatymai vėluoja. Bendradarbiaudama su „Actility“, pagrindiniu LoRaWAN (angl. Long Range Wide Area Network) sprendimų teikėju, ir „Wakeo“, realaus laiko sekimo platformos teikėju, GEFCO sukūrė unikalų sprendimą, leidžiantį spręsti veiklos problemas ir supaprastinti stovų valdymo procesą Europoje.

„Actility“ yra pasaulinis LoRaWAN sprendimų lyderis. LoRaWAN yra mažo galingumo bevielis plačios aprėpties tinklo protokolas, kuris leidžia įrenginiui bendrauti su IoT (angl. Internet of Things) aplikacijomis didelio nuotolio bevieliu ryšiu (iki 15 kilometrų) su prailginto veikimo baterija (iki 10 metų). „Actility“ tiekia paslaugas per 50 viešųjų LoRaWAN paslaugų teikėjų daugiau kaip 30 šalių, taip pat įmonių tinklų vertikaliesiems IoT sprendimams. Be to, „Actility“ užtikrina daugelio šalių geolokacijos sprendimus per savo LoRaWAN tarptinklinio ryšio centrą kartu su dukterine įmone „Abeeway“, gaminančia mažo galingumo ilgo veikimo sekimo prietaisus.

„Wakeo“ teikia SaaS platformą, kuri leidžia realiu laiku stebėti B2B multimodalinio transporto srautus. Programinė įranga apibendrina transporto paslaugų teikėjų duomenis ir garantuoja duomenų kokybę, papildydama ją nepriklausomų šaltinių informacija (IoT duomenimis iš įrangą gaminančių partnerių, AIS ir palydoviniais duomenimis). Naudodama vidinius algoritmus „Wakeo“ prognozuoja atvykimo laiką ir siunčia aktyvius įspėjimus, kad veiklą vykdančios komandos galėtų numatyti vėlavimus.

Kolektyvinio intelekto sprendimas užtikrina klientų poreikius

Išmaniosios „Actility“ sekimo sistemos tvirtinamos prie stovų, kad jų buvimo vietą būtų galima nustatyti iki trijų metrų tikslumu, o baterijos veikimo trukmė – daugiau kaip septyneri metai. Stebėjimo duomenys yra surenkami per LoRaWAN tinklus ir analizuojami „Wakeo“ platformoje. Ši platforma realiuoju laiku atnaujina numatomą motociklų atvykimo laiką į pardavėjo teritoriją. Platforma taip pat leidžia vartotojui nustatyti stovo buvimo vietą, parodydama, ar bus vėluojama, ir kiek. Operatyvinėms komandoms yra siunčiami automatiniai perspėjimai apie vėlavimus. Šios sistemos dėka motociklų gamintojai gali būti tikri, kad laikomasi pradinio gabenimo plano, jiems taip pat pranešama apie galimus pristatymo vėlavimus ir stovų grąžinimus.

„Integruoti šie du inovatyvūs sprendimai GEFCO klientams suteiks išsamią jų transporto srautų apžvalgą. Jiems bus naudingi realaus laiko, prognozuojami, ekonomiškai efektyvūs, energiją taupantys ir tvarūs logistikos išteklių ir sudėtingų tiekimo grandinių valdymo sprendimai. Tai rodo mūsų inovacijų strategijos efektyvumą ir pridėtinę vertę, kurią mūsų partnerystė su „Techstars“ gali suteikti klientams“, – komentavo GEFCO vykdantysis viceprezidentas sausumos transportui Emanuelis Šeremetinskis (Emmanuel Cheremetinski).

Praėjusiais metais GEFCO taip pat inicijavo kitą svarbią partnerystę su „Techstars“. Tai – inovacijų strategijos dalis, skirta ištirti ir išrasti naujoms verslo kryptims. Ši strategija turi tris prioritetus: atrasti naujų idėjų ir galimybių su inovacijų stebėjimo ir verslo žvalgybos komandomis, išbandyti GEFCO vidaus komandų pasiūlytas naujas idėjas „Inovacijų fabrike“ ir investuoti į konkrečius projektus per inovacijų fondą.

Facebook Comments