gefco-ir-berge-kuria-aljansa-pletosianti-transporto-priemoniu-logistika-ispanijoje

GEFCO ir „Bergé“ kuria aljansą, plėtosiantį transporto priemonių logistiką Ispanijoje

Prašome pasidalinti

Naujosios bendrovės veiklos pajėgumai sieks 1,4 mln. automobilių kasmet, jos automobilių saugojimo plotas viršija 3 mln. kv. m, jai priklauso 700 automobiliams gabenti skirtų sunkvežimių, 100 geležinkelio vagonų ir 40 tūkst. kv. m dydžio dirbtuvių.

„GEFCO Group", pasaulinė pramonės tiekimo grandinės paslaugų teikėja ir Europoje pirmaujanti automobilių logistikos įmonė, bei „Bergé“, kuri yra pirmaujanti multimodalinių logistikos paslaugų teikėja Ispanijoje, susitarė suvienyti jėgas, įkurdamos pirmaujančią pagamintų transporto priemonių logistikos įmonę Ispanijos rinkoje. Naują lygiomis dalimis valdomą bendrovę „Bergé GEFCO“ sudarys abiejų bendrovių transporto priemonių logistikos padaliniai Ispanijoje – „GEFCO Spain FVL“ ir „Bergé Automotive Logistics“ (BAL). Sandorį turi patvirtinti Europos Komisija.

Sinergija, skatinsianti rinkos augimą

Ispanijos pagamintų transporto priemonių rinka yra viena didžiausių pasaulyje: kasmet pagaminama 3 mln. automobilių, eksportuojama 2,4 mln., o parduodama 1,2 mln. „Bergé GEFCO“ tikslas – užmegzti glaudesnius santykius su klientais, siekiant patenkinti jų poreikius tobulinant pagrindinius procesus, optimizuojant turimus išteklius ir didinant reaktyvumą. Naujoji bendrovė pasiūlys klientams visą gatavų transporto priemonių logistikos paslaugų spektrą, tarp jų – transportavimą, saugojimą, technines paslaugas, patikrinimus ir pristatymą. Sujungti abiejų bendrovių ištekliai ir transporto priemonės leis teikti kompleksines paslaugas, įskaitant logistikos planavimą ir inžineriją nuo vietų, kuriose klientai vykdo gamybą, iki pristatymo galutiniams vartotojams.

„Bergé GEFCO", remdamasi patronuojančių bendrovių patirtimi ir ištekliais, taps nauja dinamiška lydere pagamintų transporto priemonių rinkoje, kursiančia vertę klientams, partneriams ir darbuotojams. Įmonė sutelks savo veiklą į Ispanijos rinką ir padės abiem partneriams plėtoti savo tarptautinius tinklus kitose rinkose.

Nauji transporto ir sandėliavimo sprendimai

„Bergé GEFCO“ ženkliai padidins transporto ir sandėliavimo pajėgumus bei geografinę aprėptį. Klientams bus skirta 3,4 mln. kv. m sandėliavimo ploto bendruose sandėliuose ir uostuose. Bendrovė bus pajėgi kasmet valdyti ir transportuoti 1,4 mln. automobilių, panaudodama daugiau kaip 700 automobiliams gabenti skirtų sunkvežimių ir 100 geležinkelio vagonų. Be to, naujoji kompanija galės pasiūlyti platų įvairių paslaugų pasirinkimą 10-yje savo logistikos centrų visoje Ispanijoje ir 40 tūkst. kv. m ploto dirbtuvėse, kur bus atliekami remonto, dažymo, automobilių plovimo, paruošimo gabenimui, kokybės bei apdailos kontrolės darbai.

„Džiaugiamės sukūrę bendrą įmonę su „Bergé“. Mūsų partnerystė leis pasiūlyti platų spektrą aukštos kokybės paslaugų, naudingų mūsų klientams, partneriams ir darbuotojams, – pabrėžia Lukas Nadalas (Luc Nadal), GEFCO valdybos pirmininkas. – Naujoji bendrovė bus gerai pasirengusi besikeičiantiems automobilių sektoriaus poreikiams, ir mes nekantraujame sujungti savo išteklius inovacijų skatinimui."

„Bergé“ įsipareigojimas bendradarbiauti su pasauliniu pramonės logistikos lyderiu GEFCO neabejotinai sustiprins mūsų lyderystę automobilių logistikoje Ispanijoje. Esame įsitikinę, kad mūsų žinių ir patirties sutelkimas šiame segmente pagerins mūsų paslaugų pasiūlymą ir skatins verslo augimą", – sakė „Bergé y „Compañía“ prezidentas Chaime Gorbenja (Jaime Gorbeña).

Veiklos sinergija

„Bergé GEFCO“ siūlys platų logistinių sprendimų asortimentą esamiems abiejų bendrovių klientams. Tai leis geriau valdyti sezoninius pikus, pasinaudojant turimais ištekliais. Be to, naujoji bendrovė tikisi kurti stiprią veiklos sinergiją, sutelkdama išteklius ir pajėgumus, taip pat – sustiprinti savo pozicijas vidaus ir tarptautinėse rinkose.

Naujoji bendrovė bus gerai pasirengusi numatyti besikeičiančius automobilių logistikos segmento poreikius ir padėti klientams valdyti didėjančias pardavimo apimtis.

„Bergé GEFCO“ skaičiais:

• 650 darbuotojų

• Centrinė būstinė – Ciempozuelos (Madridas, Ispanija)

• 3,4 mln. kv. m ploto sandėliai

• valdymo pajėgumai – 1,4 mln. transporto priemonių

• 700 automobiliams gabenti skirtų sunkvežimių

• 100 geležinkelio vagonų

• 40 tūkst. kv. m ploto dirbtuvės

• 10 logistikos centrų: Ciempozuelos, Pinto ir Villaverde (Madridas), Barselona ir Taragona (Katalonija), Sagunto (Valensija), Vigo ir Porriño (Pontevedra), Santanderas ir Saragosa.

• Veikla vykdoma 26 uostuose visoje Ispanijoje

Apie „GEFCO Group“

Mes GEFCO (www.gefco.net) tikime, jog ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais yra bendro augimo pagrindas. Remdamiesi 69 metų patirtimi, mes kuriame ir įgyvendiname pažangius bei lanksčius tiekimo grandinės sprendimus daugiau kaip dešimčiai pramonės sektorių. Šiandien „GEFCO Group“ yra Europos lyderė automobilių logistikos sektoriuje ir viena iš 10 pasaulyje pirmaujančių partnerių, teikiančių multimodalinius tiekimo grandinės sprendimus. GEFCO vysto veiklą 47 šalyse, turi 300 veiklos padalinių visame pasaulyje, kuriuose dirba 13 000 darbuotojų. „GEFCO Group“ apyvarta 2017 m. sudarė 4,4 milijardo eurų

Apie „Bergé“

„Bergé“ (www.bergelogistics.com) yra lyderiaujantis multimodalinių logistikos paslaugų operatorius Ispanijoje. Bendrovė turi plačią struktūrą, specializuojasi integruotų transporto priemonių logistikoje, uosto operacijose, pridėtinės vertės logistikoje ir procesų užsakomųjų paslaugų bei prekių pristatymo srityje. Per metus ji suteikia daugiau kaip 3 mln. logistikos paslaugų, jos uosto terminaluose valdoma daugiau kaip milijonas transporto priemonių. Jos sandėlių plotas viršija 2 mln. kv. m. Bendrovė užtikrina multimodalinius sprendimus (traukinių, laivų ir sunkvežimių), sandėliuose teikia pristatymų paruošimo, priedų surinkimo, pritaikymo ir transformavimo, kėbulų remonto, dažymo ir bet kurias kitas technines paslaugas. Bendrovė yra dalis „Bergé“ y „Compañía“, 1870 m. Bilbao įsteigtos kompanijos, veikiančios jūrų uostų, automobilių paskirstymo ir logistikos sektoriuose 9 šalyse, kuriose dirba apie 4500 darbuotojų.

Facebook Comments
Prašome pasidalinti