Alliance Renault Nissan Mitsubishi Motors

„Didi Chuxing“ pristatė atvirą dalijimosi automobiliais platformą; partneriai – 11 didžiausių automobilių gamintojų.

Prašome pasidalinti

„Didi Chuxing“ („DiDi“) kompanija, bendradarbiaudama su didžiausiais automobilių gamintojais, transporto operatoriais ir aptarnavimo paslaugų tiekėjais, pristatė naujos kartos dalijimosi automobiliais platformą. Šios visiškai naujos sistemos strateginiais partneriais tapo ir 11 didžiausių pasaulio automobilių gamintojų: „Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance“, „KIA Motors“, „Geely Auto“, „CheryAutomobile Group“ ir kiti.

Mobiliosios dalijimosi automobiliais paslaugos tampa vis populiaresnės ir yra neatsiejama šiuolaikinio automobilizmo dalis. „GM Insight“ atliktoje studijoje teigiama, kad nuo 2017 iki 2024 metų automobilių dalijimosi rinka pasaulyje kasmet augs 34 proc., o Kinijoje ji viršys net 40 proc. Todėl naujos kartos didelės apimties dalijimosi automobiliais platformos taps itin populiarios tokiose sparčiai besivystančiose šalyse kaip Kinija.

„DiDi“ kompanija tikisi išnaudoti savo didelę patirtį ir šalies transporto tinklo privalumus, apjungdama visas automobilių pramonės sritis, o pirmaujančios duomenų apdorojimo galimybės leis sumanų šio tinklo valdymą, pritaikytą didesniam naudotojų patogumui. Partneriams – automobilių gamintojams – „DiDi“ kompanijos sukurta platforma bus atvira ir leis teikti savo dalijimosi automobiliais paslaugas. Platformoje ne tik bus pristatomi skirtingų automobilių gamintojų modeliai, bet ir finansavimo bei draudimo paslaugos.

Be to, „DiDi“ bendradarbiaus su kitomis dalijimosi automobiliais paslaugas teikiančiomis įmonėmis, nuomos bendrovėmis, transporto operatoriais ir aptarnavimo paslaugų tiekėjais. Nauja ir atvira platforma, kurios tinklas apjungia nuo automobilių, stovėjimo, įkrovimo vietų ir degalinių iki automobilių priežiūros paslaugų teikimo, sumažins visos automobilių pramonės tinklo veiklos sąnaudas ir padidins efektyvumą.

Apie „DiDi Chuxing“

„DiDi Chuxing“ yra pasaulyje pirmaujanti mobilioji pervežimų platforma. Kompanija siūlo visą spektrą mobilia aplikacija paremtų pervežimo paslaugų daugiau kaip 450 milijonų „Taxi“, „Express“, „Premier“, „Luxe“, „Hitch“ ir kitų programų naudotojams. Kasdien joje atliekama iki 25 mln. operacijų, o daugiau kaip 21 mln. vairuotojų ir automobilių savininkų „DiDi“ platforma generuoja nuolatines pajamas.

„DiDi“ bendradarbiauja su tokiais pasauliniais dalijimosi automobiliais ir pavežimo paslaugų lyderiais kaip „Grab“, „Lyft“, „Uber“, „Taxify“ ir kitais. Šiuo metu platforma gali naudotis daugiau kaip 70 proc. viso pasaulio gyventojų, ji apima daugiau kaip 1000 miestų, o bendradarbiavimas su partneriais leidžia spręsti globalius transporto, aplinkosaugos ir įdarbinimo iššūkius. 

Facebook Comments
Prašome pasidalinti